Notices
 
Results 1 to 5 of 5
  1. Eveniment fericit 
    #1
    moderator munir's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    -BURKINA FASO-Ville Bobo Dioulasso
    Posts
    919
    Thanked
    62
    Rep Power
    974
    As salam alaykum wa rahmatullah
    Frati si surori cu Voia lui Allah Cel Bun si Indurator, Unicul nostru Creator si Iubitor de oameni, astazi la ora 12,10 AM. mi s-a nascut primul nepot .Este un baiat sanatos si vioi care a avut la nastere 3,650 Kg .Fie ca Allah-Subhana wa ta`ala- sa ii daruisca sanatate , sa ii lumineze mintea si sa-i calauzesca viata spre Adevarata si Dreapta credinta. Parintilor lui ma rog sa le dea fericire si sanatate pentru a se bucura de el .Iar mie umilul si supusul lui Allah subhana wa ta`ala -si poate mult prea greu incercatul ,sa imi dea taria si intelepciunea de al indruma pe cararea cunoasterii Adevarului pentru al putea ajuta sa devina un mu`min devotat al lui Allah subhana wa ta`ala . Aminn
    Am scris aceste rinduri in dorinta de a impartii cu voi acesta bucurie asa cum sta bine intr-o familie adevarata unita in credinta si simtire.
    [SIZE''4'']http://www.rasarit.com/vb/image.php?type=sigpic&userid=7&dateline=1327515551[/SIZE]
     
     

  2.  
    #2
    Member r.annisaa's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    Salam aleikum wa rahmatullahi wa barakatuh!
    Mabruk! Felicitari din partea Redactiei Annisaa pentru venirea pe lume a primului nepot! Ne bucuram nespus de multpentru aceasta zi importanta in viata familiei dumneavoastra. Va multumim ca ati impartasit cu noi bucuria acestui eveniment - cu aceasta ocazie, va "inaintam" si noi in rang, de la "tata Munir", la "buni Munir". Allah subhanahu wa ta`ala sa va dea puterea sa ii fiti intotdeauna alaturi si sa ii oferiti cat mai multe din vastele dumneavoastra cunostinte, calauzindu-i pasii, inshaAllah. Felicitari parintilor, sa se bucure de micuta lor comoara, sa va traiasca nepotelul si sa fie sanatos!
    Allah subhana wa ta`ala sa il binecuvinteze cu tot ceea ce este mai bun si sa il cauzeasca pe Calea Sa cea Dreapta, inshaAllah! Amin
     
     

  3.  
    #3
    fondator suleiman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    45
    Posts
    2,364
    Thanked
    388
    Rep Power
    2428
    Assalamu alaikom,
    Felicitari si mubarak acest intaiul nascut.
    Fie ca ALLAH sa-l protejeze si sa-l calauzeasca spre credinta si lumina Sa de cand s-a nascut si pana in momentul intalnirii cu El.
     
     

  4.  
    #4
    moderator munir's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    -BURKINA FASO-Ville Bobo Dioulasso
    Posts
    919
    Thanked
    62
    Rep Power
    974
    Salam alaykum wa rahmatullah
    Multumesc din inima pentru urari atit fratelui Suleiman caruia ii doresc si eu ca Allah sa ii dea viata lunga si fericita alaturi de copiii lui si sa il vedem si pe el bunic,Cit si tutror surorilor din colectivul de redatie al revistei ,,Annisaa".Tuturor le dorec sanatate multa si Allah sa va binecuvinteze si sa va daruiasca o viata plina de bucurii si impliniri.
    Baeak Allahu Feky
    [SIZE''4'']http://www.rasarit.com/vb/image.php?type=sigpic&userid=7&dateline=1327515551[/SIZE]
     
     

  5.  
    #5
    moderator munir's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    -BURKINA FASO-Ville Bobo Dioulasso
    Posts
    919
    Thanked
    62
    Rep Power
    974

    Iata-l in toata splendoarea (a trebuit sa retusez un pic poza pentru a nu fi acuzat de expunere indecenta)
    [SIZE''4'']http://www.rasarit.com/vb/image.php?type=sigpic&userid=7&dateline=1327515551[/SIZE]
     
     

Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •