PDA

View Full Version : Teleportarea subiectelor este permisa?

shama
08-24-2006, 10:45 PM
As dori sa raspund cuiva de pe alt forum care se intereseaza, printre altele, de purtarea hijab-ului si ma gandeam la 2 alternative:

1. prima ar fi sa copiez continutul postului de aici si sa-l "trec" dincolo (precizand, evident, ca autorul este altcineva - hehehe, sigur ca respect drepturile de autor :smile16: , ca asa-i frumos);

2. sa o invit pe insasi persoana interesata pe acest forum. In cazul asta, nu stiu, voi ce spuneti: "se face" sa o transplantez incoace si sa las mai golutz, poate, forumul celalalt?

Nadia
08-24-2006, 10:51 PM
Cel mai bine este sa intrebi persoana de la care vrei sa iei asazisul subiect sau raspuns....sau in al doilea rand si cred cel mai bine este sa recomanzi acest forum.
Asteapta si alte raspunsuri:give_rose:

shama
08-24-2006, 10:56 PM
Cel mai bine este sa intrebi persoana de la care vrei sa iei asazisul subiect sau raspuns....sau in al doilea rand si cred cel mai bine este sa recomanzi acest forum.
Asteapta si alte raspunsuri:give_rose:

Este subiectul Annei, "De ce iti este frica sa porti hijab", dar pe Anna n-o vad online. Ma rog, nu arde, astept rezultatele "dezbaterii" :).

latifa
08-24-2006, 11:52 PM
Anna va mai lipsi putin,asa ne-a anuntat la Catalog,dar nu cred ca ar fi vreo pb sa recomanzi forumul:give_rose:

shama
08-24-2006, 11:56 PM
Anna va mai lipsi putin,asa ne-a anuntat la Catalog,dar nu cred ca ar fi vreo pb sa recomanzi forumul:give_rose:

Cred ca asa o sa fac, latifa :) .

Anna
08-25-2006, 04:02 AM
Cred ca asa o sa fac, latifa :) .

salam
scuze nu eram aici...:)
am umblat prin lume
poti sa copiezi orice mai ales din postarile mele inshAllah sa fie de ajutor
:give_rose: :give_rose:

shama
08-25-2006, 01:32 PM
salam
scuze nu eram aici...:)
am umblat prin lume
poti sa copiezi orice mai ales din postarile mele inshAllah sa fie de ajutor
:give_rose: :give_rose:

Bine ai revenit, Anna. Multumesc pentru permisiune :give_rose: .

Anna
08-25-2006, 03:04 PM
Bine ai revenit, Anna. Multumesc pentru permisiune :give_rose: .

bine v-am gasit
stai linistita:D
daca mai vrei articole sa ma anunti:D
si in engl mai ales:)
sa fie cu folos inshAllah