PDA

View Full Version : Islamul Azi- noua emisiune pe DDTV



huda_alrahim
03-16-2007, 11:45 PM
Assalamu aleykum! Nu uitati, maine la ora 14 pe DDTV incepe prima emisiune din seria Islamul Azi!! Primii invitati vor fi dl Enghin Kerim si Dna Huda. Tema emisiunii va fi Religia si importanta ei. InshaAllah khair!!

Saira
03-16-2007, 11:59 PM
insha'Allah nu voi uita :scenic: maine e zi plina la mine...dar poate o aman pe duminica,desi as dormiiii :mad: imi dai si mie un beep Huda plsss ;)

huda_alrahim
03-17-2007, 12:22 AM
insha'Allah nu voi uita :scenic: maine e zi plina la mine...dar poate o aman pe duminica,desi as dormiiii :mad: imi dai si mie un beep Huda plsss ;)

Ya Allah, bebika!!! Sa nu imi spui ca la ora 2 dormi!!!!! Te sun pana te uiti :D Si in rest... te poti uita la tv si in timp ce faci alte lucruri...stim noi ce:D :D

Saira
03-17-2007, 12:26 AM
Ya Allah, bebika!!! Sa nu imi spui ca la ora 2 dormi!!!!! Te sun pana te uiti :D Si in rest... te poti uita la tv si in timp ce faci alte lucruri...stim noi ce


nu,nu dorm...desi as vreaaaa :D sa dorm non stop :scenic: vai,cum ma laud si eu acum!!! o sa zica lumea care citeste pe aici ca eu chiar dorm toata ziua :mad: nu suna,Huda ;) un beep ajunge :D la ce lucruri te referi??? la "pasiunea" mea? adica la...mania mea??? :p :D

huda_alrahim
03-17-2007, 12:27 AM
nu,nu dorm...des as vreaaaa sa dorm non stop va,cum ma laud si eu acum!!! o sa zica lumea care citeste pe aici ca eu chiar dorm toata ziua nu suna,Huda un beep ajunge la ce lucruri te referi??? la "pasiunea" mea? adica la...mania mea???


Da...:p :p :p :p :p :999:

Saira
03-17-2007, 12:32 AM
Da...:p :p :p :p :999:





:36_1_21:


ok,ok...dar ramane secret :D

Saira
03-17-2007, 07:23 AM
A inregistrat/inregistreaza cineva emisiunile? Ca miine nu sunt aici cind e emisiunea...:(


Aisha,insha'Allah daca pot inregistrez eu ;) anunt daca am inregistrat si insha'Allah iti trimit captura :o

huda_alrahim
03-17-2007, 01:50 PM
Pentru a urmari emisiunea online

http://www.stirilazi.ro/ddtv_live.html

Se deschide numai cu internet exlorer...si cel putin la mine se vede bine.

AishA...inshaAllah cei de la Taiba o sa inregistreze emisiunea si o sa o puna la ei pe site!!

Saira
03-17-2007, 10:13 PM
Al salamou alaykoum


am inregistrat azi emisunea,cine vrea sa spuna insha'Allah :o desi trebuie sa avem ceva rabdare pana se descarca,doar a tinut 2 ore!sau daca stiti ceva de hosting mai mare de 1Go...

Latifah
03-18-2007, 03:45 AM
Salam aleykum

eu am dat click si mi-a intrat un trojan....:((.....obligatorie trebuie formatat calculatorul. Mai incerc dar nu cred ca e din alta parte. Mai stiti alt site unde se poate vedea online? (nu neaparat in direct)

Latifah
03-18-2007, 03:48 AM
clar...e trojan de pe site...stirilazi.ro
Mai verificati si voi pls.

huda_alrahim
03-18-2007, 03:50 AM
Salam aleykum

eu am dat click si mi-a intrat un trojan....:((.....obligatorie trebuie formatat calculatorul. Mai incerc dar nu cred ca e din alta parte. Mai stiti alt site unde se poate vedea online? (nu neaparat in direct)

Imi pare f f rau ca ai luat trojan!! Dar eu am intrat de cateva ori pe site azi si nu am nici o problema. Am un antivirus f bun, alhamdulillah, il folosesc de 2 ani si niciodata nu am avut probleme...si el nu a sesizat nimic la mine :( aceasta adresa a fost folosita de multi azi...si nimeni nu a zis nimic de nici un trojan...inshaAllah rezolvi cu calculatorul!!
eu intai am verificat site-ul si apoi l-am postat! Sincer imi pare f f f rau!

amoodia
03-18-2007, 04:42 AM
Saira si eu vreau emisiunea te rog.unde o poti trimite, yahoo, skype sau msn?sau eventual altcineva care a luat-o deja de la Saira, sa nu o aglomeram prea mult pe ea.

UMM TAREK
03-18-2007, 01:23 PM
INCERCATZI ASA dan diaconescu OTV,DDTV.LA MINE MERGE.:D

Saira
03-18-2007, 01:32 PM
al salamou alaykoum

Amoo,Aisha,am sa va dau insha'Allah azi sau cand puteti voi.Ma duc sa va trimit in pm id-ul meu fiindca Suleiman nu ne mai lasa sa le punem in threaduri.

Saira
03-18-2007, 01:38 PM
Saira si eu vreau emisiunea te rog.unde o poti trimite, yahoo, skype sau msn?sau eventual altcineva care a luat-o deja de la Saira, sa nu o aglomeram prea mult pe ea.


aaa...am uitat sa spun...id-ul pe care vi l-am trimis este de yahoo mess.Amoodia,pe tine mi se pare ca te am deja in lista de la o lectie demuult,nu stiu sigur ;)

Saira
03-20-2007, 05:44 PM
Al salamou alaykoum wa rahmatullahi wa barakatouhu



Fetele care mi-ati zis de video :mad: :mad: :mad: nu-l mai gaseeesc :smile18: nu stiu de ce,poate l-au mutat ai mei sau l-au sters,habar n-am...sunt singura,astept sa vina sa-i iau la interogatoriu.Sper sa nu fie asa rau cum ma gandesc eu si sa mai am captura :(

Anna
03-20-2007, 07:50 PM
al salam aleykum
cine vrea prima emisiune inregistrata de pe ddtv sa imi spuna pe ymessenger
idul meu este jozimic@yahoo.com
acum am primit-o si eu de o sora Allah sa o rasplateasca

huda_alrahim
03-24-2007, 01:53 AM
Assalamu alaikum! Nu uitati ca maine este a doua emisiune Islamul azi, ce va avea ca tema Monoteismul si efectele sale! Emisiunea este la ora 14. ;)