PDA

View Full Version : Site-uri pe categorii (ptr dependentii de navighare)



maryam
05-20-2007, 03:14 AM
:D :D
Inshaa ALLAH, daca sunteti de acord, propun sa facem o lista a site-urilor pe care le folosim, indiferent de domeniu, nu neaparat religios, dar as dori, in masura in care se poate, acestea sa aiba prioritate.

Pentru mine, alhamdulillah net-ul a fost si este principala sursa autentica de informare, de studiu, pana in momentul in care am inceput sa studiez teologia islamica, organizat (cat de cat...):999: insa si astazi, pana apuc sa ii spun sotului ce sa-l intrebe pe seh :p , sau pana il intalnesc la curs, deja alhamdulillah am aflat ce vroiam.
Nu a fost si nu este inca nimic care sa-i ia locul si mai in gluma mai in serios am spus odata, as putea sa traiesc fara orice:p , dar nu fara pc...
Pentru ca in ro din pacate literatura de specialitate este aproape inexistenta, net-ul ramane cea mai "rapida" sursa.

De aceea as dori sa ne aducem fiecare contributia, atat cat se poate, sa facem o "biblioteca virtuala"...sigur cu totii cautam pe net cele mai diverse chesti, de la carti, haine, retete, jocuri ptr copii pana la suruburi telefoane si bormasini:p si oricum e mai la indemana sa apesi cateva taste decat sa rasfoiesti cine stie ce ghid stufos, in care de cele mai multe ori, la numerele date nu mai functioneaza agentul de :999: :999: din 1900 toamna.

Astept propuneri, idei, care ar trebui sa fie capitolele, cm sa le structuram, etc... care sunt prioritatile...