PDA

View Full Version : Multumesc



bekolina
07-27-2007, 09:06 AM
Vreau sa incep ziua de azi multumindu-va ca existati:smile06:
Sunte-ti deosebiti,tot timpul gata sa aduceti un zambet pe chipul oricui.Nu ne cunoastem dar e atat de bine sa-ti poti impartasi bucuriile sau probleme cu oameni care stiu sa se bucure sincer sau sa iti dea un sfat la nevoie.Sunt noua pe site dar m-am obisnuit asa de tare cu voi ca primul site accesat e rasaritul .Va apreciez enorm si nu uitati ca sfatul voastru la orice intrebare oricat de banala valoreaza enorm pentru ca vine din suflet ,din dorinta de a fi aproape si a ajuta.
Nu ma pricep pre bine la cuvinte dar imi doream sa va pot spune Allah sa va binecuvanteze pe toti pentru bunatatea de care da-ti dovada!!!! :give_rose: :give_rose: :give_rose:

mariamch
07-27-2007, 12:49 PM
:salam: ...:give_rose: :give_rose: :give_rose: ....jazakaAllah.....:999:

gabriela guettat
07-27-2007, 12:49 PM
Fii binevenita draga noastra,shi noi itzi multzumim ca esti shi CA DE ACUM faci parte dina aceasta MARE FAMILIE A RASARITENILOR.
AICI in acest minunat forum itzi gaseshti shi tu, ca noi totzi LOCUL TAU,asha cum shi noi l-am gasit pe al nostru!Te ashteptam la lectzii miercurea la 21.30238

sara
07-27-2007, 01:36 PM
Ne bucuram ca esti printre noi surioara .

Allah sa fie multumit de noi toti .

bekolina
07-28-2007, 05:29 PM
Fii binevenita draga noastra,shi noi itzi multzumim ca esti shi CA DE ACUM faci parte dina aceasta MARE FAMILIE A RASARITENILOR.
AICI in acest minunat forum itzi gaseshti shi tu, ca noi totzi LOCUL TAU,asha cum shi noi l-am gasit pe al nostru!Te ashteptam la lectzii miercurea la 21.30238

Draga Gabriela despre ce lectii este vorba si unde au loc?Sunt cele de la Taiba care erau de la ora 18.30?

sara
07-28-2007, 06:09 PM
Draga Gabriela despre ce lectii este vorba si unde au loc?Sunt cele de la Taiba care erau de la ora 18.30?


Lectiile la care sa referit Grabriela sunt pe messenger , in fiecare miercuri , numai intre noi surorile .
Te asteptem .

bekolina
07-30-2007, 01:31 PM
Lectiile la care sa referit Grabriela sunt pe messenger , in fiecare miercuri , numai intre noi surorile .
Te asteptem .

Multumesc Sara:give_rose: .................................................. .