PDA

View Full Version : Bravo RASARIT ptr curajul de a aborda un banner ProPalestinian



batool391
01-23-2008, 05:18 PM
Nu stiu a cui a fost ideea de a pune acest mic mesaj de solidaritate cu poporul palestinian in lb araba si in limba engleza dar gestul in sine m/a impresionat profund. Felicitari ptr curajul de a spune ,, Noi suntem cu Gaza,,

suleiman
01-23-2008, 05:23 PM
Nu cred ca am nevoie de curaj ca sa zic "Sunt pentru gaza" .

Ideea este pulbicata pe net , un palestinian cere online de la adminii forumurilor sa puna o bara cu linkul spre site-ul respectiv .

Pur si simplu am raspuns la cererea lui la fel cum sute de admini au facut .

----------

batool391
01-23-2008, 05:35 PM
Ba da frate Sulaiman e un gest de curaj. Din pacate unii palestinieni care traiesc in exil si au puterea datorita pozitiei lor sociale de a vorbi despre drama poporului lor nu o fac si se scuza spunand ,, Ce treaba am eu? Eu traiesc in Romania!,, Asa ca empatia si solidaritatea cu o cauza sau un popor a devenit un act de curaj.....

gabriela guettat
01-23-2008, 07:08 PM
Mashallah,Allah subhanahu sa fie multzumit de tine shi sa te rasplateasca pentru tot ceea ce faci in numele LUI celui care ne-a creat!

suleiman
01-23-2008, 11:15 PM
Mashallah,Allah subhanahu sa fie multzumit de tine shi sa te rasplateasca pentru tot ceea ce faci in numele LUI celui care ne-a creat!

Multumesc draga gabi http://www.traidnt.net/vb/images/smilies/blushing.gif
Alhamdulillah .