PDA

View Full Version : Atentie la Fornetti!!!



maryam
04-03-2008, 12:45 AM
"Inspirat probabil de filmul "Ratatouille", a cărui vedetă este un şobolan cu aptitudini culinare, un rozător domiciliat īn staţia de metrou Unirii a īncercat un remake al peliculei.
Locaţia aleasă este un magazin ce aparţine unui cunoscut lanţ de patiserii din Romānia."



....asa arata o "stire" care a facut "furori" in mintile si...stomacurile (probabil!) multor cititori-consumatori ai
http://www.protv.ro/stiri/exclusiv-protv-ro
...si nu numai, caci stirea apare in mai multe locuri.
Nici nu vreau sa ma gandesc........................ parafrazandu-l pe cel care intra si iese in, din, prin... gura presei spun doar ca traim in ro si asta ne distruge tot nervu` nu doar timpu`.:smile18::smile18::smile18:

Kalabeezo
04-03-2008, 02:26 AM
Pai sa nu ne asteptam la altceva... doar suntem in Romania :( :(

Ma bucur ca nu am fost niciodata fan inrait Fornetti, oricum sunt ele nesanatoase cu sau fara 'ratatouille' ...


Multumim Maryam :D

maryam
04-03-2008, 03:46 AM
Pai sa nu ne asteptam la altceva... doar suntem in Romania :( :(

Ma bucur ca nu am fost niciodata fan inrait Fornetti, oricum sunt ele nesanatoase cu sau fara 'ratatouille' ...


Multumim Maryam :D



:D:D:DEi, da asa e...desi nu-mi place deloc chestia cu nesanatoase :p (e adevarat, da nu-mi place!) pentru ca ceea ce e bun (nu doar la gust:D), fie e nesanatos, fie e ilicit, fie e imoral....

ommuhee
04-03-2008, 06:59 PM
da...imi pare rau dar nou mincamm cu kg.multe multe acuma nu mai esti sigur ce sa mai mininci.:(