PDA

View Full Version : Forumul islamulazi din nou activ



suleiman
04-12-2008, 02:00 AM
In numele Lui ALLAH Cel Milostiv Indurator .

Imi pare bine sa va anunt ca forumul Islamulazi este din nou activ .

Multumesc Lui ALLAH pentru Harul sau asupra noastra .

ALLAH sa-l rasplateasca pe fratele Anawr Subhi care a facut ca aceasta intoarcere sa fie posibila .

Imi pare rau pentru neintelegerea care a fost .

Pe scurt , baza de date era prea mare ca sa fie pusa la loc prin metodele simple , dar alhamdulillah acuma este din nou unde ii este locul .

-------

ALLAH sa va rasplateasca pentru rabdarea voastra .

Linkul spre forum este : www.islamulazi.ro/forum

Suleiman .

islamulazi
04-12-2008, 03:51 AM
In nume lui Allah Cel Milostiv Indurator,

Lauda lui Allah apoi multumire fratelui Suleiman si Anwar pt eforturile care le-au depus pt refunctionarea forumului islamulazi.

Iada ca aceasta perioada de mici neintelegeri a luat sfarsit datorita intermedierii fratilor Ahmed din Roman si Rasid, Allah fie multumit de ei si sa-i rasplateasca!

Fara indoiala ca inchiderea sitului si a forumului islamulazi pentru o perioada de aproape o luna a inseamnat o pierdere pt unii musulmani care obisnuiau sa se intalneasca si sa dicute pe acest forum cu fratii si surorile din intreaga lume despre Islam si nu numai.

Vreau sa inchei prin a-i chema pe toti musulmanii din Romania la urmarea Coranului si a Sunnah caci numai asa vom fi statornici in religia noastra si numai in aceasta situatie vom fi uniti asemenea unui singur trup.

Fie ca Allah Subhanehu we Teala sa ne ierte pentru greselile noastre si sa ne calauzeasca spre ceea ce este mai bun si mai benefic pt Islam, musulmani si toti oamenii!!!

gabriela guettat
04-12-2008, 03:00 PM
:salam:


Alhamdulillah,Allah subhanahu sa fie multzumit de voi shi sa va rasplateasca pe totzi cei care facetzi atatea eforturi pentru comunitatea noastra!

Mariyah
04-13-2008, 12:04 PM
Bravo Suleiman , pt efortul depus.









...........