PDA

View Full Version : Pt dna Gabriela



Faizah
05-20-2008, 01:27 PM
Salam alekom

Surioara draga, nu stiam ca-i interzis astfel de mesaje pe rasarit, imi cer scuze si sper ca nu-i prea mare dauna.

Am crezut ca un forum despre islam ii implica pe musulmani si atata timp cat mesajul avea ca subiect 'posibila' intalnire a 2 persoane musulmane am crezut ca e ok si ca fac un lucru bun daca intind o mana de ajutor. Oricum, ca sa nu fiu inteleasa gresit, ma bucur ca ai postat si ai anuntat; nu vreau sa fac regulile in casa altuia asa ca....sper sa-mi fie cu iertare si dl Suleiman sa nu fie suparat.

Daca tot ai inchis subiectul te rog sa-l trimiti la gunoi ca nu vad ce rost are sa fie facut public daca nu e voie la astfel de mesaje. Multumesc si Allah sa te rasplateasca pt tot ce faci.

PS: scuze domnului Suleiman

Poti sa stergi si postul asta dupa ce citesti, vroiam sa trimit PM dar nu mi se permite asa ca am scris aici. Sper sa nu fi deranjat

danio
05-20-2008, 01:46 PM
nu stiu care este motivul

daca te uitai mai bine shi celalat subiect e inchis,diferentza este ca celalat frate a intzeles ,tu nu.

MOTIVUL A FOST CLAR EXPICAT!

batool391
05-20-2008, 01:54 PM
Danio, multumim ptr ca ai postat acum pentru ca astfel ne/am putut da seama cum esti . Casatoria nu e un subiect tabu. Gabriela ti l/a inchis deoarece adminul acestui forum nu permite postarea de anunturi matrimoniale aici. Sunt multe site de matrimoniale daca intr/adevar vrei sa te casatoresti, dar fara a fi musulman din convingere nicio femeie musulmana nu se va casatori cu tine. Crearea unui copil presupune mult mai mult decat ai postat tu. Cercul nostru nu e inchis si pacat ptr ca vrei sa stai doar in lumea ta rece.