PDA

View Full Version : Surioara Alexandra accepta Islamul



iman99
06-09-2008, 07:39 PM
Asalamu aleikom
FELICITARI surioarei Alexandra( numele islamic este Aisha) a acceptat acum cateva nopti islamul.Fie ca Allah sa o calauzeasca in continuare

vC3Ane9Tcv4

suleiman
06-09-2008, 08:08 PM
Al-hamdulillah .

ALLAH sa-i intareasca islamul si credinta .

Merci iman .

Saira
06-09-2008, 08:19 PM
:salam:


Alhamdulillah,ce veste buna. InshaALLAH sa fie dintre adevaratii musulmani si ALLAH sa o indrume mereu.


Mabruk :smile06:

maryam
06-09-2008, 10:09 PM
Asalamu aleikom
FELICITARI surioarei Alexandra( numele islamic este Aisha) a acceptat acum cateva nopti islamul.Fie ca Allah sa o calauzeasca in continuare

vC3Ane9Tcv4

Marire lui ALLAH care a facut acest lucru posibil.
Marire lui ALLAH care a intors-o pe aceasta fata la islam si i-a deschis pieptul pentru aceasta viata.
Inshaa ALLAH ma rog Lui sa o calauzeasca intotdeauna pe drumul cel drept si sa fie dintre cei apropiati de El.

gabriela guettat
06-10-2008, 01:56 PM
:salam:


ALLAHU AKBAR!!

SURAT AN-NASR

In numele lui Allah Cel Milostiv,Indurator

1.Cand vine biruinta lui Allah si cucerirea
2.Si-i vezi pe oameni intrand in religia lui Allah in cete
3.Atunci slaveste-L cu lauda pe Domul tau si roaga-L pe El de iertarea,fiindca El este Iertator(cu cel care se caieste)(Tawwab)!

maria1tamer
06-15-2008, 10:48 PM
Alhamdulillah! Asta Da Veste Buna. In Sha Allah Abia Astept Sa Fac Si Eu Acelasi Lucru. Felicitari Si Allah Subhanahu Sa Aibe Grija De Tine Si Sa Te Calauzeasca Intotdeauna Pe Drumul Bun In Sha Allah

Aishah_Gossady
08-23-2008, 03:03 AM
Assalamu alaikum

Imi pare rau ca nu am venit mai devreme printre voi, atat in islam cat si pe acest forum!

Multumesc pentru urarile voastre, Inshallah sa fim cu toate luminate de Allah si sa mergem pe drumul cel drept!