PDA

View Full Version : Mashaallah



aiscia
06-13-2008, 04:14 PM
Mashaallah....Mashaallah...Mashaallah...
Nu stiu ce simtiti voi cand intrati pe forum...dar eu va spun ca simt caldura...simt sinceritate...simt iubirea pe care Allah subhana wa ta'ala a pus-o intre noi...
Stiu ca in ultimul timp nu mai postez ca inainte...dar, surioarele mele dragi, citesc si recitesc postarile voastre...si subhanallah...gasesc in fiecare fraza un raspuns la grijile si preocuparile mele...
Surioara Maryam si Iman, jazak allahu khairan , pentru ca fara sa va dati seama, scriind acele postari interesante m-ati ajutat sa inteleg atatea lucruri si sa corectez la mine ceea ce " nu mergea"...
Jazaka allahu khairan la toate surioarele pentru munca depusa in acest minunat forum, pentru efortul de a tine unita aceasta familie a rasaritului....

...Allah sa va binecuvanteze si sa va rasplateasca cu paradisul...


Va rog sa ma scuzati dar a dat sentimentalismu' in mine azi...:D


...Va pup si va iubesc in numele lui Allah...

amal
06-13-2008, 04:30 PM
http://i202.photobucket.com/albums/aa231/Reddog99H/Glitter%20Pictures%20and%20Backgrounds/11.gif

Hayat
06-13-2008, 07:23 PM
http://www.iaza.com/work/080614C/hllo00939374.gifawwww,,,ce frumos aiscia,,,mashallah!!!!

maryam
06-13-2008, 10:57 PM
Mashaallah....Mashaallah...Mashaallah...
Nu stiu ce simtiti voi cand intrati pe forum...dar eu va spun ca simt caldura...simt sinceritate...simt iubirea pe care Allah subhana wa ta'ala a pus-o intre noi...
Stiu ca in ultimul timp nu mai postez ca inainte...dar, surioarele mele dragi, citesc si recitesc postarile voastre...si subhanallah...gasesc in fiecare fraza un raspuns la grijile si preocuparile mele...
Surioara Maryam si Iman, jazak allahu khairan , pentru ca fara sa va dati seama, scriind acele postari interesante m-ati ajutat sa inteleg atatea lucruri si sa corectez la mine ceea ce " nu mergea"...
Jazaka allahu khairan la toate surioarele pentru munca depusa in acest minunat forum, pentru efortul de a tine unita aceasta familie a rasaritului....

...Allah sa va binecuvanteze si sa va rasplateasca cu paradisul...


Va rog sa ma scuzati dar a dat sentimentalismu' in mine azi...:D


...Va pup si va iubesc in numele lui Allah...

Inshaa ALLAH sa ne iubeasca Bunul ALLAH, CEL DE DRAGUL CARUIA, INSHAA ALLAH ne iubim.
Inshaa ALLAH sa te rasplateasca in aceasta viata si in viata de apoi, pentru ca prin tine, ALLAH Subhanahu wa Ta`ala mi-a dat atata forta, tocami cand...Subhanna ALLAH aveam atat de multa nevoie.
Eu nu am absolut niciun merit, totul este de la ALLAH, chiar trebuie sa multumesc mai mult, sa fac mai mult sejde citind mesajul tau...realizez ca acest dar este un dar binecuvantat, alhamdulillah Rabby al-alamiin.

Inshaa ALLAH sper si ma rog ca orice lucru facut dorind doar ca El, Marire Lui sa fie multumit de noi sa ne ajute sa mergem pe drumul cel bun, mai atenti, mai devotati in credinta, mai buni, mai...si mai...