PDA

View Full Version : allhamdulilah



marta
11-04-2008, 09:00 PM
salam aleikum in primul rand vreau sa va felicit, faceti o treaba minunata. eu sunt la inceputul drumului spre islam, de fapt sunt covertita de f putin timp, dar am invatat ff multe de la voi, si voi continua sa va urmaresc in continuare. eu doream sa impartasesc cu voi fericirea mea. am terminat divortul , si acum dupa ce imi termin de schimbat actele, pot sa plec la viitorul meu sot in egypt, si sa ma casatoresc cu el acolo. i-am cunoscut familia in luna iulie, am stat la el 2 saptamani, si el a fost in romania in luna sptembrie, si acum cu ajutorul lui Dumnezeu dorim sa ne casatorim, si sa fim mereu impreuna. in shaa allah.

memouna
11-04-2008, 09:55 PM
Felicitari pt alegerea facuta ,de a te intoarce la islam,ma bucur pt tine.Fie ca Allah sa te ajute ,sa te indrume si sa te tina pe calea cea dreapta.Iti doresc sa iasa totul asa cum iti doresti si cum va doriti,cu voia ,si ajutorul lui Allah .Numai bine.Salam Aleykum.:smile06:

maryam
11-06-2008, 01:43 PM
:006:
:salam:

Inshaa ALLAH sa aveti parte de multa fericire, sa fiti impreuna in aceasta viata si in viata de paoi si Bunul ALLAH sa puna intre voi dragoste si indurare, mila si harul Sau.

gabriela guettat
11-07-2008, 08:02 PM
:salam:

Allah subhanahu sa binecuvanteze reintorcerea ta la adevarata credintza shi sa va binecuvanteze noua voastra casatorie!

marta
12-15-2008, 01:26 AM
salam aleikum, va multumesc pt urari si vreau sa va spun ca acum sunt in egypt si asteptam sa terminam actele,in shaa Allah . dupa ce voi termina tot, voi posta toti pasii pe care i-am facut si actele necesare pt casatorie, poate o sa aiba cineva nevoie de aceste informatii. va multumesc inca o data

Mariyah
12-17-2008, 06:52 PM
:smile06:Alf Mabrouk











.................................................. .........................