PDA

View Full Version : Mashaallah



aiscia
06-20-2009, 01:15 PM
Salam aleikum wa rahmatullahi wa barakatuhu...
Alhamdulillah pentru redeschiderea forumului, Allah sa te rasplateasca frate Suleiman pentru munca ta...
Mashaallah, e frumosa schimbarea...Imi place:give_rose:

meebed
06-20-2009, 02:29 PM
Wa aleikum assalam
Intr-adevar foarte frumoasa prezentare,multumim dle Suleiman
Asteptam din nou ca fetele sa revina si sa fie prezenta in numar mare ca inainte
Eu multe probleme am lamurit cu ajutorul acestui forum si multe fete au primit informatii sigure si pretioase pe care in alta parte nu le gaseau

elif1977
06-20-2009, 04:29 PM
Salam aleikum wa rahmatullahi wa barakatuhu...
Alhamdulillah pentru redeschiderea forumului, Allah sa te rasplateasca frate Suleiman pentru munca ta...
Mashaallah, e frumosa schimbarea...Imi place:give_rose:

Amin,

si ... Mi-a fost dor!!!!

InshaAllah vom reincepe si continua in armonie!!

O zi frumoasa,

gabriela guettat
06-20-2009, 07:48 PM
:salam:



Mashallah Allah subhanahu sa te binecuvanteze,sa binecuvanteze pe cei care vor venii in mijlocul nostru shi inshallah sa fim printre cele mai cautate forumuri.

Ameen!

ummraschid
06-20-2009, 11:11 PM
assalamu alaikum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

ALHAMDULILLAH!!!...AMIN la Du'a si bine ne regasim dragi frati si surori in Islam in acest loc caruia i-am dus atat amar de vreme dorul!...

JazakAllah khair, fratelui Suleiman pentru tot ce face pentru noi, fie ca Allah subhanahu wa ta'ala sa rasplateasca tuturor celor care se straduiesc pe calea lui Allah subhanahu wa ta'ala, amin!


BarakAllahu fikum!

amal
06-21-2009, 12:11 AM
assalamu alaikom.

este frumos forumul, dar pe de alta parte mi se pare putin ciudat, poate pentru ca n-am mai participat de multa vreme.

bine ai revenit rasarit!

Hayat
06-21-2009, 02:27 AM
As-Salaamu Alaykum wr wb,
mashallah o surpriza foarte placuta,
imi place noul Rasarit modernizat si culorile sunt absolut relaxante hamdulillah w shukran.
jazallah khair!

suleiman
06-21-2009, 10:31 PM
Dar nu gasesc rubricuta aceea in care erau aratate ultimele postari... Era foarte utila.

Am respus-o din nou in stanga sub menu .

Mai sunt si alte lucruri care lipsesc dar inca nu sunt facute pentru versiunea noua a forumului .

genan
06-22-2009, 12:08 AM
felicitari pt revenire si pt noul format!
insha allah la mai multe postari!

Anna
06-29-2009, 06:15 PM
salam alikum wa ra7matuAllah wa barakatuh
ma bucur tare mult sa le reintalnesc pe unele dintre surori iarasi pe rasaritul nostru....
Dar din pacate acum pasesc cu teama .... vor fi iarasi aceleasi conflicte intre grupuri?Se vor impune iarasi idei sau parerile diversilor savanti?
Fetelor lasati toate astea si uniti-va .... Imi doresc sa mai deschid rasaritul cu drag si nu cu teama...Ya Rabb!!!
:scenic::scenic::scenic::scenic::scenic::scenic::s cenic::scenic::scenic:

alfarwq
07-12-2009, 01:40 PM
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
:999:بارك الله فيك يا اخي

suleiman
07-12-2009, 03:35 PM
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
:999:بارك الله فيك يا اخي

و عليكم السلام و رحمة الله و بركاته

و لك مثل ذلك بإذن الله

Shaimaa
07-15-2009, 11:00 AM
As salam aleykum wa rahmatullah wa barakatu ,
Barak Allah fikum .