PDA

View Full Version : Forum pentru surori



suleiman
04-24-2008, 12:43 PM
In numele Lui ALLAH Cel Milostiv indurator .

Am deschis un "sub forum" nou special pentru membrii de sex feminin .

Acest sub forum nu poate fi vazut decat de membrii inscrisi la acest sub-forum .

Moderatorul la acesta va fi inchallah sora Gabriela .

Va rog sa cititi cu atentie urmatoarele randuri .

Conditii :

1 - Sa fie de sex feminin .
2 - Sa vrea sa faca parte din acest sub forum .
3 - Subiectele scrise in acesta nu se vor adauga la statistica membrului .
4 - Membrul trebuie sa aiba minim 50 de postari in forum ca sa aiba acces la acest sub-forum .
5 - Inscrierea se face manual , adica cine doreste sa aiba acces la acest sub-forum trebuie sa ma anunte pe mine si eu il adaug .
6 - 3 plangeri facute de catre sora Gabriela si inca 2 membrii din acest sub-forum impotriva unui membru , acesta nu o sa mai aiba acces la acest sub-forum timp de 10 zile . Daca se mai repeta , va fi exclus definitiv din acest sub-forum .
7 - Conditiile specifice sub-forumului respectiv o sa le aflati dupa ce o sa aveti acces la el .
8 - Nimeni afara de membrii acestui sub-forum nu o sa poata sa vada continutul lui , cu exceptia mea si doar la cererea moderatorului o sa intervin .
9 - Am dreptul sa refuz cererea unui membru de a face parte din acest sub-forum .

------------

Cine doreste sa se inscrie sa scrie in acest subiect , si inchallah o sa-l inscriu eu cat de repede pot .

suleiman
08-10-2009, 07:36 PM
Am redeschis acest anunt , dar intr-un subiect separat , ca cel vechi a ajuns sa fie plini de certuri .

-----

Deci , cine doreste sa se alature forumului de surori sa ma anunte in acest subiect , si cer scuze celor care au cerut acest lucru si nu am putut sa o fac , dar nu-i nimic , sa o ceara din nou .

ummraschid
08-10-2009, 07:49 PM
assalamu alaikum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

JazakAllahu khair, doresc si eu inshaAllah sa ma alatur surorilor mele in subforumul nostru special...

BarakAllahu fikum!

aiscia
08-10-2009, 10:51 PM
Wa aleikum salam...
Nu mai imi amintesc daca am cerut inainte...Dar profit acum inshaallah sa ma alatur surioarelor...
Jazaka allahu khairan

Betti
08-11-2009, 12:39 PM
Ce bine!Sa avem un forum numai pentru noi fetele despre islam.

Betti
08-11-2009, 12:45 PM
Vreau si eu!Poate la un forum care nu e doar pentru noi,nu se pote vorbi probabil despre anumite subiecte,si atunci e bine sa avem un forum despre islam special numai pentru noi fetele.Nu am dreptate?

suleiman
08-11-2009, 10:01 PM
assalamu alaikum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

JazakAllahu khair, doresc si eu inshaAllah sa ma alatur surorilor mele in subforumul nostru special...

BarakAllahu fikum!

Sora ummraschid : S-a efectuat .



Wa aleikum salam...
Nu mai imi amintesc daca am cerut inainte...Dar profit acum inshaallah sa ma alatur surioarelor...
Jazaka allahu khairan


Sora aiscia : Esti deja in Oaza .


Vreau si eu!Poate la un forum care nu e doar pentru noi,nu se pote vorbi probabil despre anumite subiecte,si atunci e bine sa avem un forum despre islam special numai pentru noi fetele.Nu am dreptate?

Sora Betti : Mai ai un pic de asteptat .

lilithsid
08-11-2009, 11:48 PM
assalamu alaikum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

desi sunt nou inregistratata sper sa fiu si eu acceptata in randul surorilor mele.

suleiman
08-12-2009, 12:17 AM
assalamu alaikum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

desi sunt nou inregistratata sper sa fiu si eu acceptata in randul surorilor mele.

Sora , bine ai venit printre noi .
Cererea ta nu poate fii aplicata doarece nu implinesti punctul 4 :


4 - Membrul trebuie sa aiba minim 50 de postari in forum ca sa aiba acces la acest sub-forum .

Betti
08-12-2009, 12:41 PM
Sora ummraschid : S-a efectuat .



Sora aiscia : Esti deja in Oaza .



Sora Betti : Mai ai un pic de asteptat .

Nu-i nimic,astept cit e nevoie!Multumesc.Numai bine.

Alexyna
08-21-2009, 12:54 PM
Slam alikom ,

As dori sa ma alatur si eu subforumului special asa cum a spus si Ummrachid

suleiman
08-21-2009, 01:46 PM
Slam alikom ,

As dori sa ma alatur si eu subforumului special asa cum a spus si Ummrachid

S-a efectuat .

Nu uitati ca moderatorul subforumului are tot dreptul sa refuze alaturarea unui membru , avand in vedere ca sora Gabi e in vacanta , te-am adaugat fara sa fie prezenta .

Alexyna
08-21-2009, 02:11 PM
Slam alikom ,
Multumesc . Sper sa nu fie nici o problema .

shama
08-22-2009, 02:00 AM
Salaam alaikum wa rahmatullahi wa barakatuhu

Felicitari pentru ideea crearii unui subforum exclusiv pentru surori. Insh'Allah ca discutiile purtate in acest cadru sa se desfasoare in armonie, cu intelepciune si inteligenta tipic... feminine :).
As dori sa fac si eu parte dintre surorile care au acces la subiectele de aici, insh'Allah.

suleiman
08-22-2009, 04:47 PM
As dori sa fac si eu parte dintre surorile care au acces la subiectele de aici, insh'Allah.


S-a efectuat .

shama
08-22-2009, 08:03 PM
Salaam alaikum

Multumesc si un post binecuvantat.

sara h
08-22-2009, 11:11 PM
:salam:
Se poate inshallah sa iau si eu parte la discutiile din acest forum, nu de alta dar noi femeile mai avem si niste intrebari mai indiscrete.... :o:rolleyes:

daniela_muslimah
08-23-2009, 03:39 PM
:salam:

Aș vrea și eu să fac parte din acest subforum Insha'a Allah...

gabriela guettat
08-24-2009, 06:12 AM
:salam:


Fitzi binevenite,inshallah cele care nu au inca 50 de postari le ashteptam sa le faca.

Cele care sunt inscrise deja, le ashtept cu propuneri pentru subiecte inshallah.

Pana atunci,va urez spor la scris,shi fie ca Bunul Allah subhanahu sa ne binecuvanteze.
Ameen.

Betti
09-05-2009, 09:24 PM
Am trecut de 50 de postari.Daca ma acceptati,acum ma puteti pune la forumul pentru surori!Numai bine.

gabriela guettat
09-06-2009, 11:06 AM
:salam:

Fii binevenita draga mea,Betti:give_rose:

Betti
02-12-2010, 11:26 AM
Unde e subforumul pentru surori,sau inca nu e gata?

hajar
03-03-2010, 02:07 PM
salaam aleykom
as vrea sa fac si eu parte din acest forum
GIZAC ALLAH
wa alecum salaam

gabriela guettat
03-09-2010, 02:15 PM
:salam:


Va rog dragele mele,sa facetzi cele 50 de postari pentru a va putea fi inscrise in subforumul special femei.

Jazakallah al khair.

Betti
04-06-2010, 09:47 PM
:confused:Cit trebuie sa mai asteptam,nu e inca gata?

rahma.alssadi
02-03-2011, 10:29 PM
buna seara!ma bucur ca v-am gasit!sunt noua pe acest forum....

ibadat
02-04-2011, 02:25 PM
Salam alekum! As dori sa ma inscriu si eu ! :) Sunt tare curioasa ce gasesc acolo! Multumesc!

yvette
02-04-2011, 02:29 PM
Vreau si eu ...frate suleiman..poate cititi si cererea mea....vreau sa ma inscriu si eu in acest subforum

hannen
02-04-2011, 04:48 PM
Fac si eu o strigare,desi n`am inteles ce se vinde.Si io,si io!

yvette
02-04-2011, 05:11 PM
cica e un sbforum ptr femei, in care numai alea cu postari peste 50 pot intra

hannen
02-04-2011, 07:06 PM
cica e un sbforum ptr femei, in care numai alea cu postari peste 50 pot intra

Si numa` daca vrea conducerea!deh,incepem sa ne obisnuim...

yvette
02-04-2011, 09:39 PM
Si numa` daca vrea conducerea!deh,incepem sa ne obisnuim...

Am mai vazut "filmul" asta?? Pare teribil de cunoscut "titlul"!