PDA

View Full Version : Concursul ramadan (2) !!!



suleiman
10-04-2009, 12:15 AM
Assalamu alaikom .

Ii rog pe cei inscrisi in concurs sa termine de dat raspunsurile pana in maxim 9-10-2009 . O luna de zile este un timp foarte mare , asa ca va rog sa terminati ca sa pot sa dau notele finale si apoi sa mergem mai departe .

Alexyna
10-05-2009, 12:57 PM
Nota mie nu mi s-a corectat batalia de la badr . Nu stresez lumea dar tb verivifcat si acela . Si totul e ok

aiscia
10-27-2009, 09:44 PM
Salam aleikum...
Inshaallah sa fie totul bine cu admin si sa apara rezultatul concursului...

Hayat
10-28-2009, 01:30 AM
Salam aleikum...
Inshaallah sa fie totul bine cu admin si sa apara rezultatul concursului...
w aleykum salaam,
s-au cam lungit urechile de asteptare,
a trecut mai bine de 1 luna de la ramadan :give_rose:

aiscia
10-28-2009, 11:17 PM
Doar ca observ ca sunt intrebari unde nu au raspuns toti inscrisii la concurs. Admin in una dintre reguli a specificat ca raspunsul trebuie scris chiar daca e gresit. Ma gandesc ca poate asta e motivul intarzierii rezultatului...
Va rog sa raspundeti toate inshaallah la intrebari...

Alexyna
10-29-2009, 04:27 PM
Slam alikom ,
Consider ca ar fi util sa se afiseze si raspunsurile corecte . Personal am avut si greseli si mi-ar placea sa stiu si care sunt variantele corecte . Si da ar fi ceva sa se afiseze pana la urma finalitatea concursului

suleiman
11-02-2009, 11:51 PM
Si rezultatele si raspunsurile finale sunt gata .

Astept inchallah sa rezolv ceva si apoi (in cateva zile) o sa afisez rezultatele .

In legatura cu intrebarile fara raspuns , au primit din start 1 punct ... deci am considerat ca e un raspuns gresit .

O sa discut cu voi detalile inchallah , nu am uitat si nici nu am intarziat , toate sunt facute de mult , dar imi lipseste un lucru , o data si e implinit , o sa va informez .

--------

aiscia
11-03-2009, 12:44 PM
Si rezultatele si raspunsurile finale sunt gata .

Astept inchallah sa rezolv ceva si apoi (in cateva zile) o sa afisez rezultatele .

In legatura cu intrebarile fara raspuns , au primit din start 1 punct ... deci am considerat ca e un raspuns gresit .

O sa discut cu voi detalile inchallah , nu am uitat si nici nu am intarziat , toate sunt facute de mult , dar imi lipseste un lucru , o data si e implinit , o sa va informez .

--------


Jazaka Allahu khairan
.................................................. ........