PDA

View Full Version : Concursul Ramadan 2009 : Rezultatele finale



suleiman
11-07-2009, 08:20 PM
In numele lui ALLAH Cel Milostiv Indurator


In primul rand vreau sa cer scuze pentru ca am intarziat asa mult sa public rezultatele , insa am avut motivele mele .

Ca sa vedeti intrebarile si raspunsurile corecte va rog sa vizitati acest link : raspunsurile corecte (http://www.rasarit.com/concursuri/concursramadan2009.html)

Ca sa vedeti clasamentul final , va rog sa vizitati urmatorul link : clasamentul final (http://www.rasarit.com/concursuri/concursramadan2009rezultate.html)

Cine doreste sa afle in detaliu , ce nota a primit pentru fiecare intrebare , sa ma anunte intr-un mesaj privat si ii dau rezultatele .

Accesul la pagina de concurs va fi valabil timp de o saptamana , apoi o sa o sterg din baza de date , si va rog in termenul acesta sa spuneti daca aveti plangeri sau contestatii .




http://www.rasarit.com/concursuri/premiile.jpg



Locul I Aiscia

500 Lei (5 milioane lei vechi)
Titlu la alegerea membrului
un sub-forum in cadrul rasaritului de care ea se ocupa si ea hotaraste scopul acestuia .

Locul II Hayat


300 Lei (3 milioane lei vechi)
Titlu la alegerea membrului

Locul III Gabriela guettat

200 Lei (2 milioane lei vechi)

Incurajare Alexyna


200 Lei (2 milioane lei vechi)

Vreau sa le multumesc tuturor membrilor care au participat la acest concurs , si sa subliniez faptul ca Alexyna merita incurajarea mea si a noastra pentru ca s-a straduit sa raspunda la toate intrebarile desi unele raspunsuri au fost gresite , dar macar a incercat si a obtinut locul 4 in functie de note si locul 3 in functie de numarul raspunsurilor date .

Tin sa va anunt ca acest concurs a fost sponsorizat de catre dl. Inginer F.B.; proprietarul site-ului www.pxll.com (http://www.pxll.com)

Ii rog pe membrii care au castigat sa ma contacteze prin mesaj privat.

Inca o data cer scuze ca am intarziat , si sper ca ALLAH sa ne apropie urmatorul Ramadan cu binecuvantare .

Felicitari membrilor care au castigat si multumesc membrilor care au participat la concurs , si sper ca la concursul Ramadan 2010 sa fie mai multi concurenti si mai multi sponsori ;)

Suleiman ,

aiscia
11-07-2009, 08:33 PM
Wa aleikum salam...
Jazaka allahu kahiran frate, Allah sa fie multumit de tine si de munca ta.
Ma bucur enorm pentru Alexyna, Allah sa o calauzeasca pe calea adevarului...
In ceea ce priveste premiul meu material, il pun mainile tale, si inshallah ai permisiunea deplina din partea mea sa il oferi unei persoanu convertita la islam care are nevoie.

gabriela guettat
11-08-2009, 09:46 PM
:salam:


Mashallah Allah subhanahu sa binecuvanteze pe noi totzi.
Sa ii raplateasca pe totzi care au participat,shi sa rasplateasca pe cei ce au,finantzat shi ajutat sa se poate face asha ceva.
ALLAH KAREEM!

Alexyna
11-09-2009, 10:46 AM
Slam alikom ,

Aseara cand am intrat pentru foarte putin timp pe forum nu mi-a venit sa cred cand am vazut clasamentul . In prima faza imi tremurau picioarele . Si dupa o noapte de somn am sa fac urmatorul lucru . Revendic doar jumatate din premiu iar jumatate consider ca trebuie folositi in ajutarea oamenilor care chiar au nevoie . Am sa iau doar jumatate respectiv 100 de lei pentru ca am participat din dorinta din a sti mai multe despre islam si pentru ca sunt studenta iar datorita faptului ca repet anul 3 la facultate am avut nevoie de carti noi pentru ca profesorii au avut pretentii de carti noi plus a trebuit sa imi fac si ceva carduri asa ca au fost cateva cheltuilei . Si jumatate din suma ar trebui sa ma puna pe linia de plutire si nu o sa mai fiu nevoita sa le cer alor mei bani de te miri ce .
Va multumesc inca o data

Hayat
11-09-2009, 01:30 PM
Slam alikom ,

Aseara cand am intrat pentru foarte putin timp pe forum nu mi-a venit sa cred cand am vazut clasamentul . In prima faza imi tremurau picioarele . Si dupa o noapte de somn am sa fac urmatorul lucru . Revendic doar jumatate din premiu iar jumatate consider ca trebuie folositi in ajutarea oamenilor care chiar au nevoie . Am sa iau doar jumatate respectiv 100 de lei pentru ca am participat din dorinta din a sti mai multe despre islam si pentru ca sunt studenta iar datorita faptului ca repet anul 3 la facultate am avut nevoie de carti noi pentru ca profesorii au avut pretentii de carti noi plus a trebuit sa imi fac si ceva carduri asa ca au fost cateva cheltuilei . Si jumatate din suma ar trebui sa ma puna pe linia de plutire si nu o sa mai fiu nevoita sa le cer alor mei bani de te miri ce .
Va multumesc inca o data
:D acelasi lucru il voi face si eu, respectiv voi da (personal) ca sadaqa o parte din premiu iar de cealalta parte ma voi folosi intrucat si eu sunt studenta si situatia nu este roz... :o

suleiman
11-09-2009, 03:08 PM
Dragele mele , asa ma bolunziti :D

Alexyna , de ce nu faci ca si hayat si dai tu banii cui vrei ? Asa nu te simti tu mai bine ca ai dat cu mana ta un ajutor ?

Alexyna
11-10-2009, 11:52 AM
Slam alikom ,

Cred ca eu sunt aia care bolunzeste . :) am sa fac si eu ca Hayat . Va fi o experienta interesanta din care cel putin eu voi avea multe de invatat