PDA

View Full Version : Salam aleikum !!!



aiscia
03-02-2010, 01:18 PM
Salam aleikum wa rahmatullahi wa barakatuhu !!!
Jazaka Allahu khairan fratelui Suleiman pentru acest sub-forum...
Eu ma gandeam, ca am putea inshaallah sa facem ceva si pentru copii, sa ii implicam si pe ei, sa ii invatam, sa facem concursuri de Coran, de cultura generala, sa creiem jocuri on-line...
Daca sunteti de acord, va rog sa raspundeti si sa incepem sa facem un program unde ei sa participe ( bineinteles cu ajutorul nostru )

suleiman
03-02-2010, 10:15 PM
Sora , acest sub-forum este ceea ce il faci ... :) orice faci eu te sustin ...

sherine
03-05-2010, 02:31 AM
Salam aleikum wa rahmatullahi wa barakatuhu !!!
Jazaka Allahu khairan fratelui Suleiman pentru acest sub-forum...
Eu ma gandeam, ca am putea inshaallah sa facem ceva si pentru copii, sa ii implicam si pe ei, sa ii invatam, sa facem concursuri de Coran, de cultura generala, sa creiem jocuri on-line...
Daca sunteti de acord, va rog sa raspundeti si sa incepem sa facem un program unde ei sa participe ( bineinteles cu ajutorul nostru )


Foarrte interesanta ideea aceasta. Consider ca si copiii au dreptul sa se bucure de acest forum.

Ramane doar ca parintii sa ii orienteze catre el.

aiscia
03-05-2010, 12:03 PM
da, ai dreptate... Eu ,sincer, astept sa vad pe cate mame le intereseaza propunerea? Fetita mea are 6 ani si, inshaallah, va participa cu numele de Fatima bint Aiscia.

ummraschid
03-05-2010, 01:54 PM
assalamu alaikum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,


JazakAllahu khairan pentru noul subforum...Allah subhanahu wa ta'ala sa va rasplateasca intreg efortul pe care il depuneti pe calea lui Allah subhanahu wa ta'ala, in acest forum si pretutindeni...amin.

inshaAllah sa se stranga cat mai multe idei, nu numai in ce priveste continutul, ci si in ce priveste modalitatile in care ar putea copiii beneficia de el...

BarakAllahu fikum!

aiscia
03-18-2010, 11:52 AM
Salam aleikum... Vad ca la nici o mamica nu i-a venit vreo idee, cum sa facem cu bebeii nostri...Eu ma gandeam la lectii, concursuri, quiz... Mai asteptam...

aiscia
05-25-2010, 01:10 PM
Salam aleikum...Observ ca nici o mamica nu e interesata de subforumul asta...