PDA

View Full Version : Haine islamice



DANIELA HALAK
07-13-2010, 06:14 PM
A salam alekum

surorilor am o rugaminte unde pot gasii si eu haine islamice ?????

DANIELA HALAK
07-13-2010, 07:05 PM
Insaalaah sa-mi dati si mie un raspus cat mai repede

ummraschid
07-14-2010, 12:42 AM
assalamu alykum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

mai intai, un BUN VENIT pe site, draga Daniela...
...se pare ca esti presata de timp...ar fi totusi bine daca ar sti surorile interesate sa raspunda, unde anume locuiesti, in ce zona a tarii...imi pare rau, insa informatii din tara nu-ti pot pune la dispozitie... daca ai ceva timp sa astepti, iti poti comanda insa online, am postat chiar acum cateva zile,

<< AICI>> (http://www.rasarit.com/vb/showthread.php/926-Imbracaminte-pentru-musulmane/page6)
un link...inshaAllah sa-ti fie de folos...pana raspund si alte surori...:give_rose:

DANIELA HALAK
07-15-2010, 02:00 PM
A SALAM ALEKUM
Multumesc mult sora pentrul raspunsul dat . Eu locuiesc in Bucuresti mai exact in Colentina langa moscheea [ strada fabrica de gheata ] .eu astept si insaalah o sa intru mai mereu pe sait ptr a vedea noi raspunsuri.
Allah sa va aiba in paza

Alexyna
07-29-2010, 01:55 PM
Masahalah s-a deschis un site cu esarfe si cu caciulite si putem comanda pe net . Le primim din Bucuresti

Alexyna
07-29-2010, 02:00 PM
sau ma rog situl exita numai ca acum putem comada esarfe , caciulite . Situl e : Http://www.miculmusulman.com/batice.html
Preturile vor fi puse in cursul zilei

DANIELA HALAK
07-29-2010, 02:45 PM
A salam alekum

multumes sora ptr acest raspun , dar eu am nevoie de haine islamice ca hijjab am destule, pote insaalah o sa apara si haine islamice in curand

allah sa va aiba in paza

Alexyna
07-29-2010, 03:01 PM
inshalah . Oricum pe acel site apare si doamna de contact . Poate introduce si haine daca are cerere . Si pe mine m-ar interesa sincer