PDA

View Full Version : Un site frumos



maryam
01-10-2011, 08:29 PM
:salam:

http://www.miculmusulman.com/altele.html

ALLAH sa-i rasplateasca pe cei care au facut acest site frumos.

karim munir
01-10-2011, 08:49 PM
Este super site- ul Am intrat si eu si intr-adevar merita .

gabriela guettat
01-14-2011, 06:07 PM
:salam:

Am un link,care nu se poate sa nu il impart cu voi,inshallah.Este in engleza ,dar nu este deloc dificil inshallah, in special pentru pentru cei mai marishori un pic.

http://www.islamweb.net/kidsen/kids%20corner%201,2/kidscorner.html

munir
01-14-2011, 06:17 PM
As salamu alaykum surioara .Multam mult pentru link.Am intrat pe el .Este minunat de frumos si educativ .L-am copiat sa il am mereu la dispozitie

maryam
01-15-2011, 03:28 AM
http://www.mini-mumin.com/DuaSeries.html


AM DAT IN MINTEA COPIILOR...yupi,simt ca in sfarsit incep sa ma maturizez, asa ca nu mancati singuri bomboanele........................
http://www.yemenlinks.com/Theme/HS_Islamic_Kids/1

yvette
01-15-2011, 03:44 AM
Merci pentru link soră maryam....
Am găsit ce căutam......
Mă tot īntrebam....bă, ce să-mi pun eu īn josul paginii ca motto...Şi tot perpelindu-mă (fără ceapă, că e criză!!!)...zic: Ia să intru eu pe site-ul ăsta de la mary...că poate găsesc ceva de colorat şi īmi trece!!!

Şi iată că dau peste ceva ce mi-a plăcut teribil........vrei să ştii ce?
Uită-te la foot note!

maryam
01-15-2011, 03:53 AM
Merci pentru link soră maryam....
Am găsit ce căutam......
Mă tot īntrebam....bă, ce să-mi pun eu īn josul paginii ca motto...Şi tot perpelindu-mă (fără ceapă, că e criză!!!)...zic: Ia să intru eu pe site-ul ăsta de la mary...că poate găsesc ceva de colorat şi īmi trece!!!

Şi iată că dau peste ceva ce mi-a plăcut teribil........vrei să ştii ce?
Uită-te la foot note!

Scrie in dex ce e aia foot? ca la note nu ma mai uit de cand eram...mare, acu` pe bune, nu e aiureala ca s anu zic vrajeala ca doar nu suntem la maidan (ce bucurie pe fata mea cd a auzit ca maidan e cuvant arab...hi hi!) unde e foot note ca habar nu am?

yvette
01-15-2011, 03:56 AM
Scrie in dex ce e aia foot? ca la note nu ma mai uit de cand eram...mare, acu` pe bune, nu e aiureala ca s anu zic vrajeala ca doar nu suntem la maidan (ce bucurie pe fata mea cd a auzit ca maidan e cuvant arab...hi hi!) unde e foot note ca habar nu am?

Păi ce să vezi...că nu e!! FOOT NOTE e nota aia pe care o iei cānd scrii cu piciorul.
Nu era salvataă.
Postai din nou ca să să Vază!!!

yvette
01-15-2011, 04:01 AM
Acu' se vedeeeeeeeee??
Îţi place???

Bă da ce mă disperă!!!...cānd vreau să expun ceva ca lumea...e prea lung textu'...cānd scriu prostii...cică e prea scurt!!!!

Na că trebuie să mai stau şi 300 de secunde!!!! 139, 110, 100, 86, 71, na, na,na,na,...49, ... haide mă odată!!!...24...click... 2...am reusiiiiiit!!!

maryam
01-15-2011, 04:28 AM
Acu' se vedeeeeeeeee??
Îţi place???

Bă da ce mă disperă!!!...cānd vreau să expun ceva ca lumea...e prea lung textu'...cānd scriu prostii...cică e prea scurt!!!!

Na că trebuie să mai stau şi 300 de secunde!!!! 139, 110, 100, 86, 71, na, na,na,na,...49, ... haide mă odată!!!...24...click... 2...am reusiiiiiit!!!

:cup1::give_rose:DE CE NU ZISEI CA E VB DE SEMNATURA CA IO DESI NU`S BLONDA (SA MA SCUZE SURIOARELE, DAR MI-A RAMAS DE LA TASNIM ASTA SI RAD DE NEBUNA CAND IMI AMINTESC CA VB CU EA SI O INTREBAM EA IMI RASPUNDEA, IO O INTREBAM LA LOC CA IN FILMELE MUTE...LA CARE EA MI-A SERVIT REPLICA CU BLONDA...):36_1_21: imi tarai zilele si noptile/cum vezi in romania...si asta dupa ce mi-a mancat toti neuronii imi da si insomnii de m-am facut maniaco rasariteana.
Buhuhuuuuuuuu.

yvette
01-15-2011, 04:54 AM
:cup1::give_rose:DE CE NU ZISEI CA E VB DE SEMNATURA CA IO DESI NU`S BLONDA (SA MA SCUZE SURIOARELE, DAR MI-A RAMAS DE LA TASNIM ASTA SI RAD DE NEBUNA CAND IMI AMINTESC CA VB CU EA SI O INTREBAM EA IMI RASPUNDEA, IO O INTREBAM LA LOC CA IN FILMELE MUTE...LA CARE EA MI-A SERVIT REPLICA CU BLONDA...):36_1_21: imi tarai zilele si noptile/cum vezi in romania...si asta dupa ce mi-a mancat toti neuronii imi da si insomnii de m-am facut maniaco rasariteana.
Buhuhuuuuuuuu.
nu am zis semnătuzră că nu ştiam cum a botezat-o nene Suleiman.

Şi by the way... stai că nu scriu aici...că e site de copii! A se vedea la postarea cu "secsu"