PDA

View Full Version : Donez Haine Dama!



Sarah_Nour
08-03-2011, 12:05 AM
DONEZ haine de musulmana cat si higeaburi, sunt haine impecabile fara grad de uzura unele si cu eticheta, de asemenea haine de copii noi sau foarte putin purtate le ofer CADOU, imi puteti lasa mesaj pe privat . Pentru cele care nu sunt din Bucuresti le voi trimite eu pe propria mea cheltuiala.

Eman
08-03-2011, 01:55 PM
As-Salāmu `alayki sora Sarah Nour Allah subhanahu wa ta'ala sa te rasplateasca ca faci asa donatie . as vrea sa te intreb pt ce marime se incadreaza aceste haine islamice si pt ce virsta si gen sunt aceste hainute ? si daca le mai ai ?

Sarah_Nour
08-05-2011, 06:57 PM
Salamu aleikum, hainele sunt masuri M , L camasi, fuste, sun si groase cat si subtiri, galabi tu spune-mi ce masura vrei si iti caut.

Sarah_Nour
08-06-2011, 11:49 AM
Scuze am raspuns dar acum vad ca mesajul nu este complet, hainele sunt fuste/pantaloni/galabi cat si camasi masurile M, L se adreseaza unei femei intre 27-40 ani inshaAllah daca doresti detalii suplimentare lasa-mi mesaj pe privat,Allah Ma'akum.

Hayat
08-30-2011, 10:46 PM
Salaam aleykum,

Taqabbal'Allah Minna wa Minkum Ameen w Eid Mubarak!

(Habibti Sarah_Nour sper sa nu te superi ca postez in subiectul tau)


vreau sa donez hijaburi, contactati-ma prin mesaj privat.

Sarah_Nour
09-14-2011, 11:54 AM
Haine de musulmana, pentru persoana de contact lasa mesaj privat, sau la tel:0758888676, le trimit oriunde in tara prin posta.