PDA

View Full Version : As salamu aleykum!



alyomar
12-16-2011, 10:27 PM
ma bucur mult ca am gasit acest site informativ si este foarte util mai ales incepatorilor musulmani ca mine care doresc sa afle cat mai multe despre religia noastra! Allah sa va binecuvanteze!

ummraschid
12-17-2011, 05:40 PM
wa alaykum assalam wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

bun venit in Islam si bun venit pe Rasarit, frate...fie ca Allah subhanahu wa ta'ala sa iti usureze primii pasi in Islam si sa-ti inlesneasca sporirea stiintei si faptele bune, amin!...

Angela Nour
12-29-2011, 02:30 PM
As salamu aleykum wa rahmatullahi wa barakatuh dragi frati si surori bine vam gasit ma bucur mult de toata echipa sa aveti viata lunga si Allah Preainaltul sa va calauzeasca

munir
12-30-2011, 10:57 AM
Alaykum salam wa rahmatullah wa barakatuku surioara. Ca si colaborator la acesta revista te rog sa imi dai voie surioara sa iti urez lectura cit mai placuta si Allah subhana wa ta`ala sa iti vegheze viata , sa iti daruiasca numai bucurii si sanatate multa.

Angela Nour
12-30-2011, 06:34 PM
wa salam aleykum wa rahmatullahi wa barakatuh va multumim din suflet si ma bucur mult de postarile de pe forum sunt de mare folos pentru noi si ma bucur mult ca avem frati si surori invatati, sa avem de la cine invata, de care avem nevoie in vita aceasta si in cea de apoi Allah Preainaltul sa va tina sanatosi sa va binecuvinteze si sa va rasplateasca cu Firdawsul Dl Munir mama Gabriela si mai sunt .......