PDA

View Full Version : Obtiunea "WHOS ON LINE"...



Nadia
07-20-2006, 06:24 AM
:give_rose: Stiti m-am gandit sa facem un poll sa vedem si noi cine vrea sa aiba optiunea de "Whos OnLine" din nou...:smile26:

Eu am votat DA ca imi era de mare ajutor si imi placea la nebunie :smile06:

latifa
07-20-2006, 11:17 AM
Nadiuca,si mie imi placea optiune,dar cred ca admin a avut motivele lui sa o scoata.Asa ca nu prea cred ca ne va ajuta votul..........:smile06:

Nadia
07-20-2006, 10:35 PM
Vad ca nimeni altcineva nu are o parere sau nimik de spus despre aceasta.
:confused: :confused: :confused: :confused:

Saira
07-20-2006, 11:08 PM
Vad ca nimeni altcineva nu are o parere sau nimik de spus despre aceasta.
:confused: :confused: :confused: :confused:

Nadiucule iubiticule...eu cred ca ti-am spus de ce imi placea sa am acea optiune...ca daca eu ma preagateam sa plec sau daca ma plictiseam ca nu mai era nimic nou (ce nu citisem) pe forum...ma uitam ce fac cei ce erau on line,de ce nu spun si ei ceva...si in caz ca postau pe undeva,asteptam sa vad,nu mai plecam.
Stiti,imi place sa vad totul cand e recent....:cow: :cow:



ps:nu votez inca fiindca vreau sa ma mai pot uita la rezultate,cine si cum a votat...iar daca votez acum...:p

imanikka
07-20-2006, 11:16 PM
Nadiuka eu nu am raspuns dar de votat am votat :cup1: Cred ca stii parerea mea si a bebikai ca am mai discutat despre asta. Lasa sa vorbeasca si altii:beberon: :beberon:

Anna
07-21-2006, 12:04 AM
nadyuca habibti dupa tine eu m-am dat cu votu:)
apai eu stiu de ce o scos-o suleiman...?
am inteles ca a avut cereri de scoatere...desi nu vad de ce ar deranja pe cineva optiunea aia...
ma rog
si mie mi-ar placea sa revina...
da acuma sefu hotaraste:)
:36_1_21: :36_1_21:

Betti
08-14-2009, 10:37 PM
Nu pricep ce e cu Whos on line,asta.Daca as stii,as vota.

maryam
08-17-2009, 12:21 PM
Nu pricep ce e cu Whos on line,asta.Daca as stii,as vota.

:salam:

Este o optiune care iti arata cine este pe forum, logat adica, in momentul respectiv.