PDA

View Full Version : Ati recuperat zilele de Ramadan?



Nadia
08-18-2006, 06:24 AM
Mai este o luna si o saptamana pana la luna sfanta a RAMADANULUI(24 septembrie...insha allah)...ati reusit sa recuperati zilele pierdute din Ramadanul trecut?

Hanaa
08-18-2006, 09:47 AM
Al salam aleikum wa rahamtullah
Alhamdullah eu le-am recuperat demuuuult, imediat dupa Ramadan. E cel mai bine. Nu-mi place sa lungesc aiurea si sa pierd timpul. Sti cum e niciodata nu sti cand mori :)

nour al huda
08-18-2006, 11:29 AM
Este cel mai bine, si recomandat sa le recuperam imediat dupa Ramadan.

Alhamdulillah,le-am recuperat.

gabriela guettat
08-18-2006, 02:11 PM
ALHAMDULILLAH NU AM, DAR ASA ESTE CEL MAI BINE ESTE SA LE RECUPEREZI IMEDIAT DUPA RAMADAN!:give_rose:

daniela_muslimah
08-18-2006, 04:07 PM
Al salam aleikum wa rahamtullah
Alhamdullah eu le-am recuperat demuuuult, imediat dupa Ramadan. E cel mai bine. Nu-mi place sa lungesc aiurea si sa pierd timpul. Sti cum e niciodata nu sti cand mori :)



Alhamdulillah...

si eu la fel, habibty..

:D :D

si eu sunt de parere ca cel mai bine e imediat dupa Ramadhan...

;)

chiar... ma gandeam si eu zilele astea.. ce putin mai e....

cred ca ar trebui sa incepem sa vorbim despre aceasta luna mai mult, nu?

ca sa fim pregatite Insha'a Allah....

mai ales pentru acea noapte...

Sa ne ajute Allah preainaltul... sa o putem trai.. si sa prindem binecuvantarile din ea...

Ameen..

Nadia
08-18-2006, 07:31 PM
Da, si eu le-am recuperat alhamdulillah :smile16: am vrut sa fac cele 6 zile din Shawwal si apoi sa recuperez pe cele pierdute ... dar cineva mi-a spus ca nu e bine asa :confused: :confused: si m-am razgandit si le-am facut pe cele restantza.

hannen
08-19-2006, 10:13 AM
Eu am avut acum doi ani o saptamana ramasa ,o nascusem pe Israa.
Am recuperat inainte de ramadanul trecut(desi nu-mi amintesc exact,cred ca mi-a mai ramas o zi:confused: )

Anul trecut la fel,la sf. din cauza unei infectii puternice la masea am fost nevoita sa intrerup alaptatul si sa iau tratament puternic asa ca mi-au ramas doua zile de recuperat.

Anul asta nu stiu daca apuc tot Ramadanul.Sunt asa de trista!!!
Se apropie si eu n-am nascut inca!!!
Nu vreau sa postesc dupa (oricum o fac) dar e asa de diferit de Ramadan!!!Atunci sunt toate binecuvintarile si e o alta atmosfera...de pace,stiti voi!
:(