PDA

View Full Version : O Bucurie Pentru Musulmani



gabriela guettat
08-23-2006, 11:14 PM
"BOSHRA"


CINE SPUNE DE 1000 DE ORI :

LA ILAHA ILLA ALLAH

in luna RAJAB (deci in toata luna adunate cele 1000 de ori) va fii rasplatit cu 1000 de HASANA pe ZI timp de 90 de ani!!!
Adica aproximativ 33 de milioane de HASANA ACUMULATE!!!
Deci, dragi frati si surori tinand cont ca azi sau maine se termina luna RAJAB SI DECI NU MAI E TIMP,va rog sa treci la treaba!!!

Raisa
08-23-2006, 11:26 PM
"BOSHERA"


CINE SPUNE DE 1000 DE ORI :

LA ILAHA ILLA ALLAH

in luna RAJAB (deci in toata luna adunate cele 1000 de ori) va fii rasplatit cu 1000 de HASANA pe ZI timp de 90 de ani!!!
Adica aproximativ 33 de milioane de HASANA ACUMULATE!!!
Deci, dragi frati si surori tinand cont ca azi sau maine se termina luna RAJAB SI DECI NU MAI E TIMP,va rog sa treci la treaba!!!

Gabriela surioara, ce bine ca ai spus, sa zic si eu pana nu expira timpul

Jazak ALLAH khair

Nadia
08-23-2006, 11:36 PM
Masha allah GABITZA ma apuc si eu de asta, insha allah ALLAH sa ne rasplateasca pe toti.
:give_rose: :give_rose: :give_rose:

Saira
08-24-2006, 09:27 AM
"BOSHRA"


CINE SPUNE DE 1000 DE ORI :

LA ILAHA ILLA ALLAH

in luna RAJAB (deci in toata luna adunate cele 1000 de ori) va fii rasplatit cu 1000 de HASANA pe ZI timp de 90 de ani!!!
Adica aproximativ 33 de milioane de HASANA ACUMULATE!!!
Deci, dragi frati si surori tinand cont ca azi sau maine se termina luna RAJAB SI DECI NU MAI E TIMP,va rog sa treci la treaba!!!



Eu nu stiam de aceasta bucurie dar seara,inainte de culcare,tot spun ce imi aduc aminte...incepand cu la ilaha illa Allah,rugaciunea asupra Profetului (salla Allahou alayhi wa salam),sure din Qur'an etc...insha'Allah sa spun si eu de 1000 de ori la ilaha illa Allah.


:give_rose: mamikule