Notices
 
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
  1. Ce farduri folositi? 
    #1
    moderator amal's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,565
    Thanked
    93
    Rep Power
    1611
    Din cand in cand imi completez "colectia" de cosmetice si imi cumpar farduri noi. Imi plac lucrurile de calitate chiar daca sunt de obicei mai scumpe, insa am patit si sa cumpar farduri cu brand-uri renumite si nu fiu multumita deloc.

    Pentru mine, la un fard de pleoape conteaza nu numai culoarea, ci si textura; imi place sa fie matasos si fin. De exemplu, Maybelline nu mi-a placut. Am avut si Chanel si nu mi-a placut cum se simte pe pleoape.

    Am vazut in magazine niste produse de la Jade, care am inteles ca tin acum de Revlon. A folosit cineva Jade si daca da, cum i s-au parut? Mi-au placut nuantele dintr-o trusa Jade de fard pt pleoape si par si "matasoase", insa nu vreau sa le cumpar doar ca sa le tin in dulap

    Si ce produse stiti ca nu contin sigur grasime de porc? Am auzit ca Niveea nu contine asa ceva.
     
     

  2.  
    #21
    Deosebit
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    502
    Thanked
    60
    Rep Power
    538
    Quote Originally Posted by melek2008 View Post
    Ah, si am mai uitat ceva...si fardurile de la PUPA sunt foarte bune si cremoase iar culorile sunt incredibile...
    dappppppppppppppppp,asta vorbeam,dar unde sa gasesc???
     
     

  3.  
    #22
    Deosebit
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    502
    Thanked
    60
    Rep Power
    538
    Quote Originally Posted by melek2008 View Post
    Marhaba

    Produsele Jade sunt bunicele precum si cele Dior; Lancome...
    Dintre creme eu una sincer va spun, dupa ce am incercat orice: Clinique, Clearins si aproape toata gama scumpa si dupa multe documentari am ajuns la concluzia ca tot gama GErovital este cea mai buna...GEROVITAL H3...
    O sa postez pe forum Inshallah lista cu toate substantele toxice pe care le contin majoritatea cremelor ca sa stiti la ce sa va asteptati in viitor...eu am fost socata de-a dreptul..

    Mai recomand uleiul de masline care este foarte bun si in acelasi timp este natural.
    eu fac alergie la multe creme dar imi merge o crema de la avon,cu ambalaj albastru " Hydrofirming 24 Hour Moisture Cream'...este hidratanta,e de ajuns aplicarea 1 data pe zi,dimineata preferabil si hidratarea tine toata ziua si nu irita si in plus imi place ca se absoare rapid.urasc senzatia de gras pe fata...in plus cand e la reducere e pana in 200 mii lei vechi...pretul intreg e pana in 300 mii lei vechi...
     
     

  4.  
    #23
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Romania
    Posts
    11
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    Farduri de la PUPA gasesti in Unirea shopping center la parter la raionul de cosmetice si preturile sunt accesibile.
     
     

  5.  
    #24
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Romania
    Posts
    11
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by Hayat View Post
    eu fac alergie la multe creme dar imi merge o crema de la avon,cu ambalaj albastru " Hydrofirming 24 Hour Moisture Cream'...este hidratanta,e de ajuns aplicarea 1 data pe zi,dimineata preferabil si hidratarea tine toata ziua si nu irita si in plus imi place ca se absoare rapid.urasc senzatia de gras pe fata...in plus cand e la reducere e pana in 200 mii lei vechi...pretul intreg e pana in 300 mii lei vechi...
    Eu nu prea sunt de acord cu produsele Avon, dar daca tu te impaci bine cu ele...ti-as arata cateva femei la vreo 52 de ani care toata viata lor au folosit GEROVITAL si sa vezi cum arata, si ce ten frumos au.
     
     

  6.  
    #25
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Romania
    Posts
    11
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by Hayat View Post
    dappppppppppppppppp,asta vorbeam,dar unde sa gasesc???
    Produsele PUPA le gasesti la parterul magaZinului UNIREA SHOPPPING CENTER
     
     

  7.  
    #26
    Deosebit
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    502
    Thanked
    60
    Rep Power
    538
    Quote Originally Posted by melek2008 View Post
    Farduri de la PUPA gasesti in Unirea shopping center la parter la raionul de cosmetice si preturile sunt accesibile.
    shukrannnnnnnnnnnnnnnnnn................................................
     
     

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •