Notices
 

Thread: Membrii noi .

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. Membrii noi . 
    #1
    fondator suleiman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    45
    Posts
    2,364
    Thanked
    388
    Rep Power
    2428
    MAI MERGETI INCA O DATA LA MAILUL FOLOSIT LA INSCRIERE
    VA ANUNT CA LA MAXIM O SAPTAMANA DUPA INSCRIERE , DACA NU VA ACTIVATI INSCRIEREA O SA VA STERG ID-IURILE .



    Ma bucur ca am activat din nou inscrierea in forum .

    Doresc membrilor noi inscrisi o sedere placuta in forumul Rasarit .

    Vreau sa va atrag atentie ca trebuie sa va activati inscrierea in forum ca sa puteti sa scrieti subiecte noi sau sa raspundeti la subiecte care exista deja sau ca sa descarcati fisierele atasate

    Orice intrebare pe care o aveti , va rog sa o puneti aici .

    Multumesc .

    IMPORTANT :

    Membrii care inca nu au verificat mailul . Va rog frumos sa o faceti ca sa va activati inscrierea in forum .
    Altfel , riscati sa ramaneti fara cont , lucru care se face automat si periodic .

    Atata vreme cat aveti culoarea numelui in pagina de profil : « rosu » , inseamna ca nu sunteti inca membrii .

    Multumesc pentru intelegre .

    Nu este greu sa mergeti inca o data la adresa de email ca sa vedeti mesajul de activare cont .

    Daca v-ati inscris si nu ati primit inca mesajul de activare va rog sa scrieti un email la adresa : le_rasarit@yahoo.fr cu titlul : « Activare cont » , mailul de la care trimiteti cererea trebuie sa fie identic cu cel folosit la inscriere in forum . Nu uitati sa scrieti in mesaj si numele de membru pe care il aveti in forum ..
    Last edited by suleiman; 04-11-2008 at 03:05 AM. Reason: includerea unui anunt important
     
     

  2. Urmatorii 13 au spus mersi lui suleiman pentru acest subiect

    Abdulaziz (02-11-2011), Alvis Saracen (02-23-2008), BlackMonk (02-13-2008), coralia (01-20-2008), daniel barnutiu (01-09-2011), Delia (07-30-2011), Gabriela Gharabli (05-16-2008), Loona (02-28-2008), marabout1 (04-11-2008), oana88 (04-13-2008), samareloud (04-06-2008), sheayma (04-05-2008), swetta (02-14-2008)

  3. Cum ne rugam 
    #11
    Member Aishah_Gossady's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cluj
    Age
    34
    Posts
    13
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    Assalamu Alaikum surioara,

    Rugandu-te de 5 ori pe zi, vei invata cuvintele pe de rost garantat in 2-3 saptamani.Repetitia e mama invatarii!Stiu ca e greu la inceput dar o sa vezi ca dupa ce le inveti va fi o adevarata placere.Si oricum, daca te rogi in araba primesti mai mult hasanat inshallah pentru ca Allah iti va rasplati truda si efortul depus pentru a invata rugaciunea in araba.Spor, Allah sa iti usureze!

    "Nu stii tu ca a lui Allah este imparatia cerurilor si a pamantului?El osandeste pe cine voieste si iarta pe cine voieste El, caci Allah este cu putere peste toate" (Surat Al-Ma'ida, 5:40)
     
     

  4.  
    #12
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    19
    Thanked
    2
    Rep Power
    0

    bine v-am gasit, numele eu musulman este Abdulaziz, si ma bucur ca m-ati primit in site-ul dvs.
     
     

  5.  
    #13
    moderator munir's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    -BURKINA FASO-Ville Bobo Dioulasso
    Posts
    919
    Thanked
    62
    Rep Power
    974
    As salam alaykum frate Abdulaziz 123 si fi binevenit pe acest forum .Speram sa te simti bine alaturi de noi si sa postezi cit mai mult si cu folos pentru toti .
    Allahu Akbar
    [SIZE''4'']http://www.rasarit.com/vb/image.php?type=sigpic&userid=7&dateline=1327515551[/SIZE]
     
     

  6.  
    #14
    moderator gabriela guettat's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Abu Dhabi, United Arab Emirates, United Arab Emirates
    Posts
    1,807
    Thanked
    289
    Rep Power
    1887


    Fii binevenit,Allah subhanahu sa fie multzumit de tine.
    Inshallah sa te gasim mereu alaturi de rasariteni.
     
     

  7.  
    #15
    Member monica_sorin's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Romania
    Posts
    13
    Thanked
    1
    Rep Power
    0
    Buna ziua!
    Ma numesc Monica sunt din Romania.Va multumesc pentru amabilitatea de a ma primi alaturi de voi pe acest minunat forum.Sunt de religie crestina dar dornica sa aflu mai multe despre religia islamului, printre prietenii mei numarandu-se si musulmani.Sper sa legam noi prietenii si sa invatam cat mai multe unii de la altii pe diverse teme care ne-ar putea interesa.
     
     

  8.  
    #16
    Moderator yvette's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Alexandria - Egypt
    Posts
    820
    Thanked
    110
    Rep Power
    869
    Fii binevenită printre noi, Monica!

    Allah PreaInaltul să îţi lumineze calea spre cunoaştere şi adevăr.

    Aşteptăm de la tine orice fel de întrebare legată de Islam, şi insha_Alllah, îţi vom răspunde, după cum am învăţat şi noi de la cei dăruţi cu pricepere şi cunoaştere.
    Noi am propus cerurilor, pământului şi munţilor sarcina de a purta povara Adevărului, dar ele au refuzat să o poarte şi le-a fost teamă de ea, însă s-a încărcat omul cu ea, căci el este tare nedrept [faţă de el însuşi] şi tare neştiutor
     
     

  9.  
    #17
    moderator munir's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    -BURKINA FASO-Ville Bobo Dioulasso
    Posts
    919
    Thanked
    62
    Rep Power
    974
    Si eu iti spun bun venit pe forum monica.Sper sa te simti bine alaturi de noi si sa ne impartasim unii altora cunostintele .Sper ca impreuna sa gasim calea spre adevar.
    Postari cit mai multe si cit mai interesante pentru toti cei care viziteaza acest forum.
    [SIZE''4'']http://www.rasarit.com/vb/image.php?type=sigpic&userid=7&dateline=1327515551[/SIZE]
     
     

  10.  
    #18
    moderator gabriela guettat's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Abu Dhabi, United Arab Emirates, United Arab Emirates
    Posts
    1,807
    Thanked
    289
    Rep Power
    1887
    Buna ziua Monica,ne bucuram de prezentza ta,speram ca te vei simtzi bine alaturi de noi.
     
     

  11.  
    #19
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    craiova
    Posts
    3
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    Stiti cumva daca exista in Craiova mosquee pentru femei?
     
     

  12.  
    #20
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    craiova
    Posts
    3
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    Salam, ma numesc zahra sunt din craiova m-am convertit la islam in ianuarie anul acesta si as vrea daca se poate sa vorbesc si eu cu fete musulmane. salam
     
     

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •