Notices
 

Thread: Membrii noi .

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. Membrii noi . 
    #1
    fondator suleiman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    45
    Posts
    2,364
    Thanked
    388
    Rep Power
    2428
    MAI MERGETI INCA O DATA LA MAILUL FOLOSIT LA INSCRIERE
    VA ANUNT CA LA MAXIM O SAPTAMANA DUPA INSCRIERE , DACA NU VA ACTIVATI INSCRIEREA O SA VA STERG ID-IURILE .



    Ma bucur ca am activat din nou inscrierea in forum .

    Doresc membrilor noi inscrisi o sedere placuta in forumul Rasarit .

    Vreau sa va atrag atentie ca trebuie sa va activati inscrierea in forum ca sa puteti sa scrieti subiecte noi sau sa raspundeti la subiecte care exista deja sau ca sa descarcati fisierele atasate

    Orice intrebare pe care o aveti , va rog sa o puneti aici .

    Multumesc .

    IMPORTANT :

    Membrii care inca nu au verificat mailul . Va rog frumos sa o faceti ca sa va activati inscrierea in forum .
    Altfel , riscati sa ramaneti fara cont , lucru care se face automat si periodic .

    Atata vreme cat aveti culoarea numelui in pagina de profil : « rosu » , inseamna ca nu sunteti inca membrii .

    Multumesc pentru intelegre .

    Nu este greu sa mergeti inca o data la adresa de email ca sa vedeti mesajul de activare cont .

    Daca v-ati inscris si nu ati primit inca mesajul de activare va rog sa scrieti un email la adresa : le_rasarit@yahoo.fr cu titlul : « Activare cont » , mailul de la care trimiteti cererea trebuie sa fie identic cu cel folosit la inscriere in forum . Nu uitati sa scrieti in mesaj si numele de membru pe care il aveti in forum ..
    Last edited by suleiman; 04-11-2008 at 03:05 AM. Reason: includerea unui anunt important
     
     

  2. Urmatorii 13 au spus mersi lui suleiman pentru acest subiect

    Abdulaziz (02-11-2011), Alvis Saracen (02-23-2008), BlackMonk (02-13-2008), coralia (01-20-2008), daniel barnutiu (01-09-2011), Delia (07-30-2011), Gabriela Gharabli (05-16-2008), Loona (02-28-2008), marabout1 (04-11-2008), oana88 (04-13-2008), samareloud (04-06-2008), sheayma (04-05-2008), swetta (02-14-2008)

  3.  
    #2
    Member coralia's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Age
    55
    Posts
    24
    Thanked
    12
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by suleiman View Post
    Ma bucur ca am activat din nou inscrierea in forum .

    Doresc membrilor noi inscrisi o sedere placuta in forumul Rasarit .

    Vreau sa va atrag atentie ca trebuie sa va activati inscrierea in forum ca sa puteti sa scrieti subiecte noi sau sa raspundeti la subiecte care exista deja .

    Orice intrebare pe care o aveti , va rog sa o puneti aici .

    Multumesc .
    Buna
    am inteles ca Liga Islamica are cursuri de limba araba pentru femei ,doresc sa stiu unde ma pot adresa
    Multumesc anticipat
     
     

  4.  
    #3
    Banned huda_alrahim's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Age
    39
    Posts
    662
    Thanked
    101
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by coralia View Post
    Buna
    am inteles ca Liga Islamica are cursuri de limba araba pentru femei ,doresc sa stiu unde ma pot adresa
    Multumesc anticipat
    Assalamu alaikum!
    Din cate am inteles eu, din primavara se vor relua cursurile in cadrul Ligii, dar inshaAllah am sa ma interesez direct.
    Daca esti din Bucuresti, poti sa mergi direct la sediul Ligii, pe str. Fabrica de Gheata.

    Adresa: Bucuresti, Strada Fabrica de Gheata nr.14, sector 2

    Telefon: 021-2411318

    Tel & Fax: 021-2411578

    Fax: 021- 2411332

    Email: islam@lig.ro

    Aceasta este adresa care o are Liga afisata pe internet. In acest moment la liga se desfasoara cursuri de religie pt femei, in fiecare luni dupa-amiza.

    Adresa de internet este www.islam.ro, dar site-ul, in afara de cartile disponibile in format pdf, nu ofera prea multe informatii.
     
     

  5.  
    #4
    moderator gabriela guettat's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Abu Dhabi, United Arab Emirates, United Arab Emirates
    Posts
    1,807
    Thanked
    289
    Rep Power
    1887


    Intregului grup care a ashteptat sa se afle printre noi va uram:smile06: ``bine atzi venit``:smile06:,speram sa invatzatzi cat mai multe de pe acest minunat forum!
     
     

  6.  
    #5
    fondator suleiman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    45
    Posts
    2,364
    Thanked
    388
    Rep Power
    2428
    Nu inteleg ce e asa greu sa mearga omul la emailul lui si sa apasa pe un link ... Pur si simplu ???!!!
     
     

  7.  
    #6
    Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    bucuresti
    Age
    45
    Posts
    36
    Thanked
    10
    Rep Power
    0
    acesta este cel mai minunat forum. am citit ca se fac si cursuri speciale pentru femei. am sa imi notez adresa si o sa ma interesez cand incep. mii de multumiri
     
     

  8.  
    #7
    Member Eman's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Alexandria ,Egypt( live in Dublin ) born in Onesti
    Age
    46
    Posts
    39
    Thanked
    17
    Rep Power
    0
    As Salaam Aleikum

    imi cer scuze daca nu am vazut pana acum, dar cautam o discutie unde sa invatam sa ne rugam sa facem wudu , in special pentru cei abia convertiti .

    mi-ar fi de mare folos sa-mi ibogatesc cunostintele despre islam. nu sunt prea multe am observat

     
     

  9.  
    #8
    moderator amal's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,565
    Thanked
    93
    Rep Power
    1611
     
     

  10.  
    #9
    Member Eman's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Alexandria ,Egypt( live in Dublin ) born in Onesti
    Age
    46
    Posts
    39
    Thanked
    17
    Rep Power
    0
    multumesc mult Aman . imi e de foarte mare ajutor. Allah sa te binecuvanteze.


    as vrea sa va mai intreb inepatoarele cum va rugati fara sa uitati cuvintele. tinand cont ca rugaciunile sunt in limba araba?
     
     

  11.  
    #10
    moderator Saira's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,411
    Thanked
    156
    Rep Power
    2481
    Quote Originally Posted by Eman View Post
    multumesc mult Aman . imi e de foarte mare ajutor. Allah sa te binecuvanteze.


    as vrea sa va mai intreb inepatoarele cum va rugati fara sa uitati cuvintele. tinand cont ca rugaciunile sunt in limba araba?


    Assalamu alaykum

    Un incepator poate sa isi indeplineasca rugaciunea folosind numai una din expresiile de preamarire a lui ALLAH,sau,si mai bine ar fi ca acesta sa inceapa sa-si implineasca rugaciunile cu o foaie in fata,astfel incat sa citeasca pana ce va fi memorat cuvintele.

    Poti citi mai multe aici si cautand in subforumul "Islamul",unde sigur vei gasi multe materiale ce te pot ajuta.

    Allah maaki
     
     

Page 1 of 3 123 LastLast
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •