Notices
 
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 11 of 11
  1. me my self and i 
    #1
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Age
    44
    Posts
    1
    Thanked
    1
    Rep Power
    0
    ce pot sa zic nimic interesant, doar ca sunt divortata din toate punctele de vedere, am doi copii dar care bine inteles sunt in ingrijirea tatalui ca asa am hotarat impreuna in acte la tribunal, dar ma ocup in continuare de cresterea lor cu sprijinu financiar din parte tatalui., pentru ca sunt minori si au nevoie de mama. si mai ales ca traiesc pe teritoriul Romaniei.Ne-am gandit si la o dadaca dar am cazut deacord ca mama ii creste mai bine.Locuiesc in continuare in casa cu ex sotul meu , chipurile de dragul copiilor! imi ofera 5 mil pe luna plus tot ce-mi tebuie ca sa traiesc si sa exist in crestere-a copiilor.Sa nu plec din viata lor sa-mi fac alta viata , nici eu nu prea imi vine cai ador si fara ei viata mea nu prea are sens!!!!Ne-am gandit si la varianta plecarii copiilor la ex soacra sau cum sar spune bunica copiilor din tara ex sotului meu, bineinteles ca au fost si niste precedente dar foarte nereusinte din punctul de vedere al starii de sanatate mental si pshologic al copiilor care nu sau adaptat deloc la stilul de viata de acolo ,chiar mai mult au avut de suferit considerabil!!!!,.Eu sunt de religie musulmana dar nu pre respect traditiile, ma refer la port sau altele,respect mai mult regulile de majore sau de baza!IDEEAeste alta , ca nu prea inteleg stilul meu de viata! as vrea sa ma recasatoresc dar nu stiu daca va afecta asta relatia mea cu copii/?mai este si latura psihologica a problemei ca eu eu nu mai suport presiunea acestei intelegeri dar ma linistescprin copii ,ca au nevoie de mine!eu ca femeie ce fac ?///ma refer mai mult la mandria mea!!!!DATI-MI UN SFAT VA ROG!!!
     
     

  2. Mersi sheayma de la :

    termanini (08-09-2009)

  3.  
    #11
    Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    care e motivul divortului???
    cred ca esti o tanara mama care nu stie ce sa faca cu viata ei....
    stai putin si vb cu tine ....sau ia o hartie si scrie ce iti doresti cel mai mult in viata asta???
     
     

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •