Notices
 
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
  1. Catalogul hainelor islamice - TAIBA 
    #1
    Deosebit Yumna's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    557
    Thanked
    187
    Rep Power
    637
    salam aleikum wa rahmatullahi wa barakatuhu!
    am gasit aceasta informatie pe forumul :"islamul azi" si v-am trimis-o si voua dragele mele poate va intereseaza(asta in cazl in care nu ati aflat de ea inca)
    ALLAH MAAKUM!


    http://www.youtube.com/watch?v=-tNsz...pic=1106&st=0&
    Es-selamu aleyku we rahmetullahi we berekatuhu
    Dragele intr-un final am reusit sa atasam catalogul mult asteptat
    Inca de la inceput vreau sa va spun dragele mele ca ceea ce vedeti dvs in catalog sunt modele care se vor mai schimba cu timpul nu vor ramane numai acestea
    Din cate se vede la coltzul fiecarui model exista un cod, pe care ni-l trimiteti impreuna cu masurile dvs in cazul in care doriti sa comandati ceva.
    In ceea ce priveste materialul noi in momentul de fata detinem si cateva materiale diferite culori pe care o sa vi le afisam si ele de asemenea cu timpul se vor schimba, iar metrul materialului este de 8 Ron. Iar comandarea unui lucru se calculeaza manopera+materialul care va intra la produs+chieltuielile care s efac in plus (preturile produselor adica numai manopera le-am afisat mai sus)
    Dar in cazul in care dvs doriti sa faceti comanda cu materialul dvs nu ne deranjeaza si nu veti platii decat manopera si chieltuielile care se vor face in plus(nasturi, fermoar, intarituri sau alte cerinte)


    Va rugam comenzile se fac la una dintre surori (nilu, melek, yeliz) surorile din Constanta.
    Va multumim{de la nilu}
    In cele ce urmeaza voi incerc sa va expun lista preturilor si o lista cu marimi.
    In cazul in care aceste marimi nu vi se potrivesc putem face si modificari.{attach files}
     
     

  2. Urmatorii 9 au spus mersi lui Yumna pentru acest subiect

    aiscia (06-07-2008), Faizah (06-08-2008), Gabriela Gharabli (06-04-2008), gabriela guettat (06-04-2008), huda_alrahim (09-15-2008), maria1tamer (06-06-2008), Mariyah (06-04-2008), maryam (06-07-2008), umalkasem (06-04-2008)

  3.  
    #11
    Deosebit Yumna's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    557
    Thanked
    187
    Rep Power
    637
    Deci,fetelor,cum a ramas cu proiectul vostru?A trecut ceva vreme de atunci...
     
     

  4. salam aleykum 
    #12
    Harnic memouna's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    spain
    Age
    41
    Posts
    188
    Thanked
    26
    Rep Power
    232
    Dragi surori,am o intrebare.Ati cumparat vre o data online haine sau accesorii?Poate cineva sa mi recomande vre un site de incredere de unde se poate cumpara online(in europa) ?(haine islamice ,evident).Multumesc .
     
     

  5.  
    #13
    moderator ummraschid's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Germany
    Posts
    1,144
    Thanked
    375
    Rep Power
    1221
    assalamu alaikum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

    ...surioara draga, eu cumpar aproape numai online, hijaburi pentru fete, manusi, garnituri pentru rugaciune, ace de hijab, etc...imbracaminte ,pana acum nu, inshaAllah, cand vor mai creste fetele mele...
    ...unul dintre site-urile de la care cumpar este www.simplyislam.com, am mai cumparat de la www.oriental-style.de .... mai cunosc www.islamische-kleidungen.de si http://www.riema.de/shop/catalog/index.php, ultimul chiar are reduceri de pret momentan, insa pentru unele dintre modelele de acolo, sunt "rezervata"... daca nu ma insel, poti plati cam la toate prin PayPal...

    ...am mai cumparat de cateva ori si in Ebay, sunt surori care vand, mai ales din Marea Britanie...





    "Doamne! Nu duce in ratacire inimile noastre, dupa ce Tu ne-ai calauzit si da-ne noua indurarea Ta, caci Tu esti Cel Darnic!"
    (Surat 'Al-'Imran:8)




     
     

  6.  
    #14
    Deosebit Mariyah's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Age
    39
    Posts
    2,254
    Thanked
    365
    Rep Power
    2347
    O prietena de a mea si o pers. care activeaza pe site , poate o sa adauge ceva la ce voi zice eu, a comandat de www.suitsmeonline.com niste bluze f frumoase, lungi si ieftine.
    Ea a prins o promotie.
    Am comandat si eu la o sapt dupa ea , am oferit datele cardului, insa nu mai aveau in stoc si mi-au anulat comanda.
    Tinand cont ca ea a platit cu cardul, a primit produsule, totul a fost ok si in cazul meu la fel nu mi s-au extras bani de pe card suspect, deci e un site de incredere.Acum insa pe site au bagat mai mult bluze fara maneci si sunt mai scumpe, insa eu tot sper sa mai reinoiasca.Oricum am vazut niste caftane dragute.
     
     

  7.  
    #15
    Deosebit
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    502
    Thanked
    60
    Rep Power
    538
    Quote Originally Posted by memouna View Post
    Dragi surori,am o intrebare.Ati cumparat vre o data online haine sau accesorii?Poate cineva sa mi recomande vre un site de incredere de unde se poate cumpara online(in europa) ?(haine islamice ,evident).Multumesc .
    As-Salaamu Alaykum,

    Eu am primit 4 comenzi pana acum de pe www.muslimbase.com si sunt multumita hamdulillah wshukran. Produsele ajung din uk in aproximativ 3 zile.

    Ma As-Salaama.
     
     

  8.  
    #16
    Deosebit
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    502
    Thanked
    60
    Rep Power
    538
    Quote Originally Posted by Mariyah View Post
    O prietena de a mea si o pers. care activeaza pe site , poate o sa adauge ceva la ce voi zice eu, a comandat de www.suitsmeonline.com niste bluze f frumoase, lungi si ieftine.
    Ea a prins o promotie.
    Am comandat si eu la o sapt dupa ea , am oferit datele cardului, insa nu mai aveau in stoc si mi-au anulat comanda.
    Tinand cont ca ea a platit cu cardul, a primit produsule, totul a fost ok si in cazul meu la fel nu mi s-au extras bani de pe card suspect, deci e un site de incredere.Acum insa pe site au bagat mai mult bluze fara maneci si sunt mai scumpe, insa eu tot sper sa mai reinoiasca.Oricum am vazut niste caftane dragute.
    Am primit si eu 2 comenzi de acolo cand era perioada reducerilor si am primit 4 bluze din 6 comandate pentru ca se epuizasera stocurile si aveau numai marimi extreme iar preturile au fost modice, cam 20 Ron bluza in bani romanesti. Acum au introdus colectia noua si preturile sunt ridicate dar au produse frumoase.
     
     

  9. Asalam Alekom 
    #17
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    6
    Thanked
    12
    Rep Power
    0
    As vrea si eu sa fac o comanda dar nu mi se dechide fisierul atasat cu materiale si preturi. Ma puteti ajuta cum sa procedez ?
    Imi plac mult unele modele.
    Va multumesc. Alekom Salam
     
     

  10.  
    #18
    Deosebit
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    36
    Posts
    295
    Thanked
    17
    Rep Power
    329
    Slam alikom ,

    M-am uitat si eu pe situri si sunt haine superbe . Dar de comandata as comanda din cele care sunt in engleza pentru ca la restul nu cunosc limba . Insa mie mi-ar placea si mi-ar prinde bine un magazin ca sunt foarte greu de imbracat . Ba mai largi si mai mari ba nu ma cuprind peste piept ba mai stramte peste fund . Era un magazin in Cluj avea haine frumoase si printre ele si galabii si esarfe superbe dar s-a inchis . Mi-a parut rau mai ales ca mai cumparam de acolo si era ceva ce nu gaseai in cluj . Ar fi frumos sa se deschida un magazin de genu si in Cluj sau in zona Transilvaniei . Se poate spune ca nu gasesti . Stiu o tanara din Bistrita care si-a cumparat hijaburi si lucruri utile din Egipt cand a fost in vacanta . In Bucuresti si Constanta mai gasesti dar pe aici.......
     
     

  11.  
    #19
    Deosebit
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    36
    Posts
    295
    Thanked
    17
    Rep Power
    329
    Slam alikom ,
    o mica gresala din prea repede scris . De comandat as comanda
     
     

  12.  
    #20
    Member Amar Hasan's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Romania
    Posts
    24
    Thanked
    1
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by Alexyna View Post
    Slam alikom ,
    In Bucuresti si Constanta mai gasesti dar pe aici.......


    Eu sunt din Constanta si sincer nu am auzit ca am avea asa magazine pe aici .... dar totusi daca sunt imi poate spune cineva pe unde??
     
     

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •