Notices
 
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. Catalogul hainelor islamice - TAIBA 
    #1
    Deosebit Yumna's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    557
    Thanked
    187
    Rep Power
    637
    salam aleikum wa rahmatullahi wa barakatuhu!
    am gasit aceasta informatie pe forumul :"islamul azi" si v-am trimis-o si voua dragele mele poate va intereseaza(asta in cazl in care nu ati aflat de ea inca)
    ALLAH MAAKUM!


    http://www.youtube.com/watch?v=-tNsz...pic=1106&st=0&
    Es-selamu aleyku we rahmetullahi we berekatuhu
    Dragele intr-un final am reusit sa atasam catalogul mult asteptat
    Inca de la inceput vreau sa va spun dragele mele ca ceea ce vedeti dvs in catalog sunt modele care se vor mai schimba cu timpul nu vor ramane numai acestea
    Din cate se vede la coltzul fiecarui model exista un cod, pe care ni-l trimiteti impreuna cu masurile dvs in cazul in care doriti sa comandati ceva.
    In ceea ce priveste materialul noi in momentul de fata detinem si cateva materiale diferite culori pe care o sa vi le afisam si ele de asemenea cu timpul se vor schimba, iar metrul materialului este de 8 Ron. Iar comandarea unui lucru se calculeaza manopera+materialul care va intra la produs+chieltuielile care s efac in plus (preturile produselor adica numai manopera le-am afisat mai sus)
    Dar in cazul in care dvs doriti sa faceti comanda cu materialul dvs nu ne deranjeaza si nu veti platii decat manopera si chieltuielile care se vor face in plus(nasturi, fermoar, intarituri sau alte cerinte)


    Va rugam comenzile se fac la una dintre surori (nilu, melek, yeliz) surorile din Constanta.
    Va multumim{de la nilu}
    In cele ce urmeaza voi incerc sa va expun lista preturilor si o lista cu marimi.
    In cazul in care aceste marimi nu vi se potrivesc putem face si modificari.{attach files}
     
     

  2. Urmatorii 9 au spus mersi lui Yumna pentru acest subiect

    aiscia (06-06-2008), Faizah (06-08-2008), Gabriela Gharabli (06-04-2008), gabriela guettat (06-04-2008), huda_alrahim (09-15-2008), maria1tamer (06-06-2008), Mariyah (06-04-2008), maryam (06-07-2008), umalkasem (06-04-2008)

  3.  
    #2
    Deosebit Mariyah's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Age
    39
    Posts
    2,254
    Thanked
    365
    Rep Power
    2347
    Da multumim pt postare.



    auleo unele modele sunt asa frumoase, mie imi plac bluzitele mai lungi cu pantaloni desi acum umblu numai in fusta de cand au inceput caldurile ca nu mi-e cald deloc.
     
     

  4.  
    #3
    Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    bucuresti
    Age
    45
    Posts
    36
    Thanked
    10
    Rep Power
    0
    sunt foarte frumoase. ce ne facem noi
    as vrea din toate
     
     

  5.  
    #4
    Incepator
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    67
    Thanked
    3
    Rep Power
    104
    MachALLAH, abia acum am gasit aceste subiect. Ma bucur tare mult sa vad ca fetele din Romania au acum o sansa sa gaseasca haine frumoase islamice. Felicitari initiatorilor si succes in continuare.

    Mie mi-au placut f mult modelele, sunt superbe si credeti-ma ca arata mult mai islamic decat ce se poate cumpara in unele tari cu populatie majoritar musulmana.

    Inca o data felicitari si sper sa mai postati si alte modele pe parcurs.
     
     

  6.  
    #5
    Deosebit Yumna's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    557
    Thanked
    187
    Rep Power
    637
    SUCCES!Numai sa iasa ceea ce comandatati asa cum doriti!
     
     

  7.  
    #6
    Member maya's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    7
    Thanked
    1
    Rep Power
    0
    salam alekum .am vazut hainele si sunt superbe. nu ar fi mai bine sa deschideti un magazin in bucuresti cred ca ar fi mult mai bine pentru multe dintre surorile noastre care porta hijab si nu numai.
     
     

  8.  
    #7
    membru de onoare maryam's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Inshaa ALLAH la Firdaws al `ala
    Posts
    3,170
    Thanked
    1169
    Rep Power
    3261
    Quote Originally Posted by maya View Post
    salam alekum .am vazut hainele si sunt superbe. nu ar fi mai bine sa deschideti un magazin in bucuresti cred ca ar fi mult mai bine pentru multe dintre surorile noastre care porta hijab si nu numai.
    Hainele sunt doar ca si modele, acelea sunt productii ale unor firme de afara, din Turcia din cate stiu eu si oricum sunt din anii trecuti.
    Cat despre un magazin, cu aceste produse, sincer nu stiu cate dintre surori si-ar permite, la Tekbir de ex. un pardesiu poate ajunge pana la 300 euro...
    Insa un magazin cu haine ptr musulmane este necesar, Inshaa ALLAH sa usureze Bunul ALLAH celor care vor face de dragul Lui asta!
    LA ILAHA ILA ALLAH MUHAMMAD RASUL ALLAH INNA LILLAHI WA INNA ILAIHI RAJIAUN
     
     

  9.  
    #8
    Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    bucuresti
    Age
    45
    Posts
    36
    Thanked
    10
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by maryam View Post
    Hainele sunt doar ca si modele, acelea sunt productii ale unor firme de afara, din Turcia din cate stiu eu si oricum sunt din anii trecuti.
    Cat despre un magazin, cu aceste produse, sincer nu stiu cate dintre surori si-ar permite, la Tekbir de ex. un pardesiu poate ajunge pana la 300 euro...
    Insa un magazin cu haine ptr musulmane este necesar, Inshaa ALLAH sa usureze Bunul ALLAH celor care vor face de dragul Lui asta!
    as salamu alaikum wa rahmatu - llah wa barakatuhu
    eu am spus ca ma gandesc foarte serios la chestia asta cu hainele. poate totusi cand ne mai intalnim o sa discutam mai multe. imi va trebuie ajutor si insha allah poate reusim impreuna sa deschidem un magazin numai pt noi, musulmanii.
     
     

  10.  
    #9
    membru de onoare maryam's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Inshaa ALLAH la Firdaws al `ala
    Posts
    3,170
    Thanked
    1169
    Rep Power
    3261
    Quote Originally Posted by maria1tamer View Post
    as salamu alaikum wa rahmatu - llah wa barakatuhu
    eu am spus ca ma gandesc foarte serios la chestia asta cu hainele. poate totusi cand ne mai intalnim o sa discutam mai multe. imi va trebuie ajutor si insha allah poate reusim impreuna sa deschidem un magazin numai pt noi, musulmanii.
    AMIIN INSHAA ALLAH!!!

    Bine, daca vrei si "te bagi" ma "angajez" sa-ti fac designul la toale , decorul la magazin si partea de advertising.

    ...ce zici, mai vrei?:smile28:
    LA ILAHA ILA ALLAH MUHAMMAD RASUL ALLAH INNA LILLAHI WA INNA ILAIHI RAJIAUN
     
     

  11.  
    #10
    Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    bucuresti
    Age
    45
    Posts
    36
    Thanked
    10
    Rep Power
    0
    as salamu alaikum
    cum sa nu vreau, am spus ca imi trebuie ajutor de orice fel si nu m-am referit doar la cel financiar, mai degarba la produsele pe care le vom avea in acest magazin si anume, de unde le luam, ori daca cumparam materiale si avem unde sa le facem, catalog haine, modele (ai spus ca ti le faci singura) si tot asa. avem multe de discutat. oricum insha Allah il vom face, doar ca trebuie sa ne concentram putin pe proiectul asta.
     
     

Page 1 of 2 12 LastLast
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •