Notices
 

Thread: No comment .

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
  1. No comment . 
    #1
    fondator suleiman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    45
    Posts
    2,364
    Thanked
    388
    Rep Power
    2428

    Am gasit poza asta pe net , si mi-a placut .
     
     

  2. Urmatorii 5 au spus mersi lui suleiman pentru acest subiect

    batool391 (10-22-2008), iman99 (01-26-2009), maryam (10-22-2008), meebed (10-22-2008), sara h (01-26-2009)

  3.  
    #11
    Deosebit Mariyah's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Age
    39
    Posts
    2,254
    Thanked
    365
    Rep Power
    2347
    Quote Originally Posted by AishaA View Post
    eu, sincer, nu pricep. imi face cineva tafsir la poza?
    LOL , am murit de ras . Cat e sa fii de ofticat pe Iran , o tara cu o cultura si civilizatie milenara, cu istorie adevarata, una din tarile care cu adevarat conteaza in relatiile internationale.
    Islamul il strica wahabismul din saudi atat doctrinar cat si prin terorism si alimentarea lui.Acolo e singurul extremism.
    Iranul e o cultura exclusivista , niciodata nu vor impune Islamul shia altor musulmani.
     
     

  4.  
    #12
    membru de onoare iman99's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iordania
    Posts
    1,017
    Thanked
    552
    Rep Power
    1090
    As'salamu 3aliekom Fie ca Alah sa te calauzeasca surioara ai putina rabdare si vom avea un mare articol despre shia din Iran

    Dar pana atunci vreau sa informez tot poporul sa se stie ca poporul Iranian sunt in numar de 100 de mil...iar 40 de mil sunt sunni...si SA SE MAI STIE CA SINGURA TARA DUPA VATICAN NU ARE MOSQEE SUNNI ,ESTE SINGURA TARA DUPA VATICAN IN CARE MUSULMANI SUNNI NU AU VOIE SA AIBA MOSQEE SUNNI


    Rabdarica....ca vine si timpul...inshaAllah
    am si video cu Khomaini cand spune numai lucruri "frumoase"Stati pe aproape..sunt multe inregistrari..care ---------------streza multe...
    Cel mai bun Cuvant este Cuvantul Lui Allah(Quranul) si cea mai buna calauzire este cea a profetului Muhammad ,si cele mai rele chestiuni sunt inovatile,si fiecare inovatie este Bidah si fiecare Bidah este ratacire si fiecare ratacire duce in Focul Iadului(Muslim)


    www.assimalhakeem.com
     
     

  5.  
    #13
    Deosebit Mariyah's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Age
    39
    Posts
    2,254
    Thanked
    365
    Rep Power
    2347
    In ceea ce priveste informarea ta depsre Iran fata de informatiile pe care le am eu, exista o diferenta extrem de mare care ma face sa rad de penibilul afirmatiilor tale.
    In Iran sunni si shia se roaga cot la cot in moschei shia intrucat este sustinuta ideea de unitate. Ca sa intelegi ce inseamna asta, mai ai un exemplu, sprijinul Hamas dat de Iran pt toti palestinienii, indiferent de confesiune.
    Astept articolul cu mare interes, macar sa se discute despre lucruri importante pe acest forum nu despre fatwa unor salafiti extremisti.Niciodata shiismul nu va fi un pericol pt Islamul pur intrucat adeptii sunt exclusivisti insa tampeniile salafitilor mereu o sa incerce sa se introduca peste tot, exact ca o epidemie de care nu poti scapa usor, lucru denuntat chiar si pe islamulazi )))
    Abia astept si eu sa postez cum wahabitii distrug moschei shiite in Iraq zilnic si omoara zeci de musulmani. Asta e stire zilnica, nu stiu cum un om ar putea sa aiba un gram de admiratie fata de niste criminali care se ascund in numele religiei.
     
     

  6.  
    #14
    membru de onoare iman99's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iordania
    Posts
    1,017
    Thanked
    552
    Rep Power
    1090
    surioara nu ajunge sa citesti de pe un site niste chestii politice...trebuie sa vezi in ansamblu si mai mult trebuie sa ai si cunostinte In GAZA sa vezi atunci cat de iubiti sunt Hamas...

    Allah sa ne calauzeasca pe toti...pe calea profetului sallallahu alahi wa sallam
    Cel mai bun Cuvant este Cuvantul Lui Allah(Quranul) si cea mai buna calauzire este cea a profetului Muhammad ,si cele mai rele chestiuni sunt inovatile,si fiecare inovatie este Bidah si fiecare Bidah este ratacire si fiecare ratacire duce in Focul Iadului(Muslim)


    www.assimalhakeem.com
     
     

  7.  
    #15
    Deosebit Mariyah's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Age
    39
    Posts
    2,254
    Thanked
    365
    Rep Power
    2347
    Cei ce au scapat vii si au dat de o camera de filmat ne-au explicat f bine ce inseamna HAMAS.
     
     

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •