Notices
 

Thread: Accesorii...

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 39
  1. Accesorii... 
    #1
    moderator Nadia's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Toronto, Ontario, Canada
    Age
    43
    Posts
    1,520
    Thanked
    107
    Rep Power
    1562
    M-am gindit s adeschid un subiect special, vad ca toate se ingramadesc la fashion....
    Voi incepe cu posete... ca asta ne doare cel mai mult...in special pe mine...

    Cred ca ati auzit de Louis Vuitton... astea sunt originale ajung la circa $1000, $1500, $2000(americani) dar am vazut si ne-originale care seamana putin dar sunt si alea foarte frumoase si chiar piele, in jur la $30, $40 depinde de unde le cumperi.



    Astea nu-s de firma...


    la asta imi place culoarea...


    asta e petru femei mai serioase...LOL...:smile33:
    من قبله من يحمل حياتي في يديه
     
     

  2.  
    #21
    membru de onoare genan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,640
    Thanked
    29
    Rep Power
    1683
    Quote Originally Posted by nour al huda
    ............tocmai pentru ca toate astea se gasesc si in reviste vreau ca macar aici , in acest forum sa stau departe de tot ceea ce este lumesc si imi aduce aminte de aceasta lume.....vreau sa intru pe acest forum si sa iau cat mai multe despre religie nu despre ce se mai poarta in acest sezon.....etc..


    Inca odata scuze daca am suparat , am scris ceea ce am simtit si nici nu cred ca mai am ce sa caut pe aici ........asa este in viata ....nu avem de ce ne supara...sunt altele mai importante de facut.


    Selamun aleykum si Bunul Allah sa va binecuvanteze pe toti!!!!!!!!!!!!

    nimeni nu ti-a zis sa nu mai vii pe aici, iar scopul nostru nu e sa indepartam persoanele de pe acet forum, daca lor nu le place ce vad aici, nu vrem noi s aplece...

    intentia noastra nu era decat sa ne mai uitam la eva poze de mestimentatie.. atata....
    ne cerem scuze daca am suparat pe cineva

    asslam 3laekom

     
     

  3.  
    #22
    Deosebit Mariyah's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Age
    39
    Posts
    2,254
    Thanked
    365
    Rep Power
    2347
    ............tocmai pentru ca toate astea se gasesc si in reviste vreau ca macar aici , in acest forum sa stau departe de tot ceea ce este lumesc si imi aduce aminte de aceasta lume.....vreau sa intru pe acest forum si sa iau cat mai multe despre religie nu despre ce se mai poarta in acest sezon.....etc..


    Inca odata scuze daca am suparat , am scris ceea ce am simtit si nici nu cred ca mai am ce sa caut pe aici ........asa este in viata ....nu avem de ce ne supara...sunt altele mai importante de facut.


    Selamun aleykum si Bunul Allah sa va binecuvanteze pe toti!!!!!!!!!!!!

    si eu sunt in asentimentul tau
     
     

  4.  
    #23
    fondator suleiman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    45
    Posts
    2,364
    Thanked
    388
    Rep Power
    2428
    Draga mea sora nour .
    Frumos nume ti-ai ales .

    Religia islamica nu este o religie pentru calugari , ci o religie pentru tot ce are legatura cu omul .
    Tinem la fratii nostrii care mor de foame si ii ajutam cat putem , citim si cautam islamul si il punem in practica , iar cum am zis , islamul nu este doar rugaciune si post si danie , este o viata intreaga .

    Esti binevenita oricand , si nimeni nu ti-a zis sa pleci sau sa intri unde nu-ti convine , Rasaritul este mare si deschis pentru toate gusturile .
     
     

  5.  
    #24
    Membru de onoare imanikka's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,162
    Thanked
    141
    Rep Power
    2202
    Quote Originally Posted by nour al huda
    ............tocmai pentru ca toate astea se gasesc si in reviste vreau ca macar aici , in acest forum sa stau departe de tot ceea ce este lumesc si imi aduce aminte de aceasta lume.....vreau sa intru pe acest forum si sa iau cat mai multe despre religie nu despre ce se mai poarta in acest sezon.....etc..


    Inca odata scuze daca am suparat , am scris ceea ce am simtit si nici nu cred ca mai am ce sa caut pe aici ........asa este in viata ....nu avem de ce ne supara...sunt altele mai importante de facut.


    Selamun aleykum si Bunul Allah sa va binecuvanteze pe toti!!!!!!!!!!!!
    Habibty Nur cred ca azi ai avut o zi grea si te intelegem Sunt multe de facut in aceasta viata dar asta nu inseamna ca trebuie sa stam suparati sau sa plangem. Allah are grija de fiecare... In plus aici este un forum , niste schimbari de pareri indiferent de religie. Eu una ,since m-as plictisi toata ziua sa citesc niste postari de al lui Simion ... mai bine ma relaxez si mai citesc niste glume , etc...
    As vrea sa te intreb , tu stii totul despre Islam? Atunci de ce lumea nu da intrebari ca sa putem discuta si face schimbi de pareri , sau poate tu ai cunostinte ce unii nu le stiu ... Trebuie sa dialogam nu sa monologam , scriind numeroase si lungi postari. Ia sa vezi ce este interesant cand se mai aprind spiritele aici si lumea este mult mai activa si mai pune mintea in miscare , decat sa posteze pentru el insusi. Dar daca te deranjeaza sau poate nu-ti plac postarile dela concursuri , poze etc atunci evita-le . Nu cred ca eo problema. Nu te controlam noi ce subiecte deschize si ce nu

    In lume niciodata nu o sa fie bine 100% , fie pentru fratii nostri ,fie ptr altii.. Da ,ii avem in rugaciunile noastre si daca mai glumim noi aici asta nu inseamna ca suntem egoisti sau nu mai stiu ce...

    Te asteptam cu noi postari .
    Allah barik fiki
    Nu mai fi suparata pe noi
     
     

  6.  
    #25
    membru de onoare maryam's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Inshaa ALLAH la Firdaws al `ala
    Posts
    3,170
    Thanked
    1169
    Rep Power
    3261
    As dori sa putem sa depasim fiecare neintelegerile si sa "vedem" acolo,in sufletul a ceea ce a scris Nour...mashaa ALLAH,va spun ca pe mine cel putin m-a impresionat profunzimea acestei trairi.
    Mashaa ALLAH,a spus Profetul saaws :"Si un zambet este milostenie",cum oare noi nu vedem aceste ganduri sublime si nu ne bucuram ,credeti ca daca astazi sotiile Profetului saaws ar trai laolalta cu noi ar fi tentate de acestea?
    Din nefericire istagfiru ALLAH Al Aziim,sunt una dintre persoanele care tine la aspect si imi place sa admir ,cand pot si sa-mi iau ce-mi place.Insa chiar si cu acest defect,alhamdulillah nu pot sa nu spun mashaa ALLAH surioarei noastre pt aceste trairi nobile.
    Va iubesc de dragul lui ALLAH swt pe toate,Inshaa ALLAH sa invatam una de la cealalta,sunt sigura ca izvoarele sunt inepuizabile.
    LA ILAHA ILA ALLAH MUHAMMAD RASUL ALLAH INNA LILLAHI WA INNA ILAIHI RAJIAUN
     
     

  7.  
    #26
    moderator amal's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,565
    Thanked
    93
    Rep Power
    1611
    este adevarat ca s-au pomenit aici cateva marci detinute de unele din noi...si cu asta nici eu nu sant pro...dar fiecare e liber sa zica ce vrea.

    draga nour, sper sa revii printre noi.
     
     

  8.  
    #27
    Harnic nour al huda's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    177
    Thanked
    7
    Rep Power
    214
    selamun aleykum .....

    scuze daca nu m-am facut inteleasa, cand am spus ca nu mai am ce sa caut aici. Era vb despre acest topic ...Accesorii....si inca odata, iertare daca am deranjat cu gandurile mele.
    Va multumesc tuturor celor care m-ati inteles si Bunul Allah sa va rasplateasca pe toti cu cele mai inalte trepte ale Firdowsului. Amin!
     
     

  9.  
    #28
    fondator suleiman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    45
    Posts
    2,364
    Thanked
    388
    Rep Power
    2428
    Amin sora mea , lumina caintei
    Bine , am inteles sa traiti
    Draga , considera ca forumul este casa ta si odihneste te unde iti place cel mai tare .
     
     

  10.  
    #29
    moderator Nadia's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Toronto, Ontario, Canada
    Age
    43
    Posts
    1,520
    Thanked
    107
    Rep Power
    1562
    Deci putem continua si inca ceva ca chestie informativa...cite poze putem pune la o postare?
    من قبله من يحمل حياتي في يديه
     
     

  11.  
    #30
    moderator amal's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,565
    Thanked
    93
    Rep Power
    1611
    pai daca nu ma insel este limita de poze pe o postare pusa de admin...8 parca...atata timp cat nu sant mari, poti sa pui mai multe...conteaza doar sa te incadrezi in marimea permisa pt o poza.
     
     

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 

Similar Threads

  1. Fashion 2
    By suleiman in forum Moda
    Replies: 35
    Last Post: 03-23-2007, 11:49 PM
 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •