Notices
 
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 11 of 11
  1. Scutecul la bebei 
    #1
    moderator aiscia's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Italia
    Posts
    770
    Thanked
    263
    Rep Power
    825
    Salam aleikum wa rahmatullahi

    Dragi surioare, care sunteti mamici ca si mine, va rog sa imi spuneti cum ati reusit sa ii convingeti pe bebeii vostri sa renunte la scutec?
    Ayman are doi ani jumate si......imi spune clar si raspicat ca la toaleta sau pe olita nu face...

    Cu Fatima nu am avut probleme, la un an si doua luni am scos scutecul, atat ziua cat si noaptea si nu am intampinat probleme... Sa fie oare baietii mai ''sofisticati''?
    Doar Allah ma poate judeca!

    << ''Muhammad este Trimisul lui Allah. Iar aceia care stau alaturi de el sunt aspri fata de necredinciosi si sunt induratori intre ei....''>> (48:29)

    << Acela care doreste o alta religie decat Islamul, nu-i va fi acceptata si el se va afla in Lumea de Apoi printre cei pierduti.>> (3:85)

     
     

  2. Mersi aiscia de la :

    maryam (11-15-2009)

  3.  
    #11
    moderator aiscia's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Italia
    Posts
    770
    Thanked
    263
    Rep Power
    825
    Salam aleikum...Am uitat sa va scriu ca suntem ''mari''. Am renuntat si la olita...direct la toaleta... ce mai? Ayman e un barbatel in toata firea...Alhamdulillah
    Doar Allah ma poate judeca!

    << ''Muhammad este Trimisul lui Allah. Iar aceia care stau alaturi de el sunt aspri fata de necredinciosi si sunt induratori intre ei....''>> (48:29)

    << Acela care doreste o alta religie decat Islamul, nu-i va fi acceptata si el se va afla in Lumea de Apoi printre cei pierduti.>> (3:85)

     
     

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •