Notices
 
Results 1 to 7 of 7
  1. Asallam aleykum!!! 
    #1
    Member sherine's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    36
    Thanked
    13
    Rep Power
    0
    Ma bucur ca v-am descoperit, chiar daca la mijloc a fost pura intamplare.
    Sunt incantata de postarile de pe acest forum si, tocmai de aceea, am decis sa ma alatur celor care au ca numitor comun, dragostea pentru Allah!!!
     
     

  2.  
    #2
    fondator suleiman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    45
    Posts
    2,364
    Thanked
    388
    Rep Power
    2428
    Wa'laikom Assalam
    Sora sherine , bine ai venit printre noi , fie ca dragostea pentru ALLAH sa fie primul lucru care ne aduna .
    Iti doresc o sedere placuta , si daca ai nevoie de ceva in cadrul forumului te rog sa ne contactezi , pe mine sau pe oricare dintre surorile din echipa rasaritului .
     
     

  3.  
    #3
    moderator ummraschid's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Germany
    Posts
    1,144
    Thanked
    375
    Rep Power
    1221
    Quote Originally Posted by sherine View Post
    Ma bucur ca v-am descoperit, chiar daca la mijloc a fost pura intamplare.
    Sunt incantata de postarile de pe acest forum si, tocmai de aceea, am decis sa ma alatur celor care au ca numitor comun, dragostea pentru Allah!!!

    assalamu alaikum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

    Bine ai venit, draga sora, mashaAllah, fie ca Allah subhanahu wa ta'ala sa iti daruiasca mult folos din acest forum, spre care, cu siguranta, nu te-a calauzit din intamplare, alhamdulillah...ne bucuram sa te avem intre noi, inshaAllah, sa invatam unii de la altii si sa ne indemnam neincetat la fapte bune, in numele si pe calea lui Allah subahanahu wa ta'ala...





    "Doamne! Nu duce in ratacire inimile noastre, dupa ce Tu ne-ai calauzit si da-ne noua indurarea Ta, caci Tu esti Cel Darnic!"
    (Surat 'Al-'Imran:8)




     
     

  4.  
    #4
    Member sherine's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    36
    Thanked
    13
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by suleiman View Post
    Wa'laikom Assalam
    Sora sherine , bine ai venit printre noi , fie ca dragostea pentru ALLAH sa fie primul lucru care ne aduna .
    Iti doresc o sedere placuta , si daca ai nevoie de ceva in cadrul forumului te rog sa ne contactezi , pe mine sau pe oricare dintre surorile din echipa rasaritului .
    Frate Suleiman, multumesc pentru primirea deosebita si pentru oferta dvs. Cu siguranta de va fi nevoie voi apela pentru ca lucrurile sa decurga asa cum trebuie.
    Multumesc lui Allah ca mi-a indrumat pasii catre voi!!!
     
     

  5.  
    #5
    Member sherine's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    36
    Thanked
    13
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by ummraschid View Post
    assalamu alaikum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

    Bine ai venit, draga sora, mashaAllah, fie ca Allah subhanahu wa ta'ala sa iti daruiasca mult folos din acest forum, spre care, cu siguranta, nu te-a calauzit din intamplare, alhamdulillah...ne bucuram sa te avem intre noi, inshaAllah, sa invatam unii de la altii si sa ne indemnam neincetat la fapte bune, in numele si pe calea lui Allah subahanahu wa ta'ala...


    Ai dreptate draga sora, nimic in viata nu este intamplator. Acum pot spune ca, in primul rand, voi avea noi surori si noi frati, alaturi de care sa invat si mai multe despre Islam.
     
     

  6.  
    #6
    moderator gabriela guettat's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Abu Dhabi, United Arab Emirates, United Arab Emirates
    Posts
    1,807
    Thanked
    289
    Rep Power
    1887


    Sherine,bine ai venit in mijlocul nostru,speram sa te simtzi cat mai bine alaturi de totzi rasaritenii.

    Allah subhanahu wa ta ala sa te binecuvanteze.
     
     

  7.  
    #7
    Member sherine's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    36
    Thanked
    13
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by gabriela guettat View Post


    Sherine,bine ai venit in mijlocul nostru,speram sa te simtzi cat mai bine alaturi de totzi rasaritenii.

    Allah subhanahu wa ta ala sa te binecuvanteze.

    Ma bucur din tot sufletul ca am devenit si eu rasariteanca si , mai ales, ca deja am descoperit prieteni minunati in randul celor de pe acest forum.
     
     

Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •