Notices
 
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
  1. Cine vrea sa comenteze ?! 
    #1
    fondator suleiman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    45
    Posts
    2,364
    Thanked
    388
    Rep Power
    2428
    Am observat ce tare va plac comentarile si certurile, na... v-am deschis un forum special unde sa va certati ...

    Ideea este in felul urmator .
    Un membru scrie un subiect si posteaza in el tot ce ii trebuie , cand e gata subiectul ma anunta pe mine sau pe moderatori si ii inchidem subiectul ... apoi in acest forum se comenteaza subiectul respectiv ... asa nu mai devin subiectele varza ...

    Conditia este una si simpla: Cel care vrea sa comenteze un subiect scris de un alt membru sau scris de el, deschide un subiect in acest forum ii da titlul de [comentariu]TITLUL ORIGINAL AL SUBIECTULUI .

    ----------------------------------
     
     

  2. Mersi suleiman de la :

    Arif Raif (01-08-2011)

  3.  
    #2
    Moderator yvette's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Alexandria - Egypt
    Posts
    820
    Thanked
    110
    Rep Power
    869
    Cred că va trece ceva timp până când cineva va începe o "ceartă". Acum toate / toţi se vor da "loviţi în aripă"; că, adică, vezi dragă Doamne, sunt buni musulmani şi au "ciocu" mic, sunt plini de evlavie şi de înţelepciune, şi NU (sic!) le place polemica!! Deocamadată eu sunt cuminte, dar dacă îmi cade ceva în "gheară" promit să "sfâşii prada"!
     
     

  4.  
    #3
    membru de onoare maryam's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Inshaa ALLAH la Firdaws al `ala
    Posts
    3,170
    Thanked
    1169
    Rep Power
    3261
    Quote Originally Posted by yvette View Post
    Cred că va trece ceva timp până când cineva va începe o "ceartă". Acum toate / toţi se vor da "loviţi în aripă"; că, adică, vezi dragă Doamne, sunt buni musulmani şi au "ciocu" mic, sunt plini de evlavie şi de înţelepciune, şi NU (sic!) le place polemica!! Deocamadată eu sunt cuminte, dar dacă îmi cade ceva în "gheară" promit să "sfâşii prada"!
    Amuzanta postare, daca esti in stand-by, poti sa rasfoiesti prin forum, sigur ai literatura berechet.
    Nu cred ca e obiectiv 100% comentariu, pt ca nu cred ca cineva intentioneaza sa-si -----streze si sa-si impuna calitatile aici, fiind o lume virtuala, de intersectie, este normal ca fiecare sa il analizeze pe celalalt.
    Ceea ce este insa foarte anormal, este sa-i cadorisesti pe oameni cu propriile pareri la adresa lor; am impresia ca ar trebui combatute ideile si nu stilul de viata, persoanele si "personalitatile" care stau in...gusha, ca sa fiu in tot cu postarea ta (la partea de zoo)
    LA ILAHA ILA ALLAH MUHAMMAD RASUL ALLAH INNA LILLAHI WA INNA ILAIHI RAJIAUN
     
     

  5.  
    #4
    membru de onoare maryam's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Inshaa ALLAH la Firdaws al `ala
    Posts
    3,170
    Thanked
    1169
    Rep Power
    3261
    suleiman, mersi ptr acest coltisor de talk show, aveam eu impresia ca romanii s-au nascut poeti, fotbalisti si...participanti la showuri, vad ca nu m-am inselat.
    Sa inteleg ca o sa transferi aici si balacarerile inerente lasand subiectele curate?
    LA ILAHA ILA ALLAH MUHAMMAD RASUL ALLAH INNA LILLAHI WA INNA ILAIHI RAJIAUN
     
     

  6.  
    #5
    Deosebit abbu's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    325
    Thanked
    3
    Rep Power
    353
    D-le Suleiman,ati mentionat ca subtitlu la acest forum:
    "Forum pentru comentarii...'
    cred ca trebuie adaugat "care degenereaza in cearta"
     
     

  7.  
    #6
    Deosebit
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Age
    36
    Posts
    295
    Thanked
    17
    Rep Power
    329
    Cred ca ar fi interesant sa se transfere aici " balacarelile " la anumite subiecte asa cum le-a numit doamna maryam si sa ramana subiectele curate . Sustin ideea
     
     

  8.  
    #7
    Harnic Aliye Alexia's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Romania
    Posts
    121
    Thanked
    24
    Rep Power
    151
    Quote Originally Posted by yvette View Post
    Cred că va trece ceva timp până când cineva va începe o "ceartă". Acum toate / toţi se vor da "loviţi în aripă"; că, adică, vezi dragă Doamne, sunt buni musulmani şi au "ciocu" mic, sunt plini de evlavie şi de înţelepciune, şi NU (sic!) le place polemica!! Deocamadată eu sunt cuminte, dar dacă îmi cade ceva în "gheară" promit să "sfâşii prada"!
    Ce pacat ca noi musulmanii ne "mancam" intre noi, de ce sa ne luam unul de altul, fara sa tinem cont ca suntem surori si frati Dintru religie? Nu au facut destul rau abbu si maricica, crestine sau nu, oricum nu musulmane, luandu-se de noi si "balacarindu-ne" cum le venea la gura? De ce sora yvette sa te iei de alti membrii, unii poate noi veniti, poate nestiutori si sa-i "sfasii", facandu-i sa renunte la a mai posta si a se retrage cu un gust amar de pe site? Aici trebuie sa ne unim toti fortele sa construim Rasaritul in buna pace si fara critici severe si cu "gherute" pe noii veniti sau pe altii. Hai sa ne indemnam la liniste si pace! Ameen.
    Afla adevarul inainte de a invinui pe cineva
     
     

  9.  
    #8
    Incepator
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    83
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by yvette View Post
    Cred că va trece ceva timp până când cineva va începe o "ceartă". Acum toate / toţi se vor da "loviţi în aripă"; că, adică, vezi dragă Doamne, sunt buni musulmani şi au "ciocu" mic, sunt plini de evlavie şi de înţelepciune, şi NU (sic!) le place polemica!! Deocamadată eu sunt cuminte, dar dacă îmi cade ceva în "gheară" promit să "sfâşii prada"!
    Esti cuminte ?adica o fata sau femeie cuminte ?

    Mai bine ca mine nu le cunoaste nimeni pe cele care spun :'' Noi suntem cumintele '' sau care spun :'' Noi suntem seriosi''

    Sunt sigur ca daca ati pica ceva :''nu-l ierti ''
     
     

  10.  
    #9
    Deosebit Yumna's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    557
    Thanked
    187
    Rep Power
    637
    Olgunica mama,tot cauti galceava dar nu prea ai cu cine.Muta-te pe alt forum poate te dsitrezi in alta parte.
     
     

  11.  
    #10
    Incepator
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    83
    Thanked
    0
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by Yumna View Post
    Olgunica mama,tot cauti galceava dar nu prea ai cu cine.Muta-te pe alt forum poate te dsitrezi in alta parte.
    Daca m-ai vedea ti-ai dori sa fiu mereu in preajma ta ,m-ai dori cu toata fiinta ta ,eu as fi Zeul tau iar tu ai fi supusa mie .

    ''Eu stiu ca ai sa ma inseli chiar maine ,dar fiindca azi mi te dai toata ,am sa te iert!''
     
     

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •