Notices
 
Results 1 to 2 of 2
  1. Copilaria??La o cafea cu musulmanele? 
    #1
    membru de onoare iman99's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iordania
    Posts
    1,017
    Thanked
    552
    Rep Power
    1090
    Assalamu aalikom wa rahmtullahi wa barakatuhu si Buna ziua tuturor
    Cel mai bun Cuvant este Cuvantul Lui Allah(Quranul) si cea mai buna calauzire este cea a profetului Muhammad ,si cele mai rele chestiuni sunt inovatile,si fiecare inovatie este Bidah si fiecare Bidah este ratacire si fiecare ratacire duce in Focul Iadului(Muslim)


    www.assimalhakeem.com
     
     

  2.  
    #2
    membru de onoare iman99's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iordania
    Posts
    1,017
    Thanked
    552
    Rep Power
    1090
    Am apasat din greseala si s-a dus mesajul

    Am deschis acest subiect subhanAllah dupa cateva momente de incercare de a-mi aduce aminte care au fost primele musulmane pe care le-am cunoscut.Si ce mi-a venit in cap...forumul Copilaria si binevestita cafenea unde ne strangeam cu toate.
    Am cauta pe google sa vad daca mai exista aceste forumuri si am realizat ca ele nu mai exista.
    Chiar sunt curioasa si interesata sa stiu ce mai fac acele surori cu care am petrecut clipe minunate.
    Stiu din echipa aceea ..Batool.Maryam.Sarah.Claudia.GiaDavid.Denisuka..d ar ce s-a intamplat cu celelalte..Aisha de exemplu,Hanane parca din Japonia..Iman3(Alah sa o protejeze si pe ea si familia ei ..stiu ca era in Siria )

    Stie careva de ele ceva?
    Jazakum Allahu khairan
    Cel mai bun Cuvant este Cuvantul Lui Allah(Quranul) si cea mai buna calauzire este cea a profetului Muhammad ,si cele mai rele chestiuni sunt inovatile,si fiecare inovatie este Bidah si fiecare Bidah este ratacire si fiecare ratacire duce in Focul Iadului(Muslim)


    www.assimalhakeem.com
     
     

Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •