Notices
 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
  1. Urgentzaaaaa... la bucatarieeeee!!!! 
    #1
    Harnic Nour0604's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Kuwait City
    Age
    39
    Posts
    150
    Thanked
    0
    Rep Power
    187
    Salam alaikoum wa rahmatullah

    Am si eu o mica... mareeee problema.... vreau sa fac shrimps azi... si nu stiu o reteta buna Ma poate ajuta careva? As vrea ceva sa ii dau pe toti pe spate
     

  2.  
    #11
    moderator Saira's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,411
    Thanked
    156
    Rep Power
    2481
    Quote Originally Posted by iman_elsayed
    Iti dam crezare Bebika ca esti inca mica Si eu am facut-o o data , dar Alhamdulilah ca mai avem surori si se uita mai atent , eu am facut-o cu romul mi se pare De atunci citesc nu numai foiecare cuvant dar si fiecare litera.

    Allah ma'akum
    de-acum incolo si eu o sa citesc litera cu litera...wallahi,eu chiar uitasem de aceste mentalitati,ca nu te asezi la masa fara paharul de vin...eu nu aveam niciodata alcool la masa,chiar crestina.asta e,am facut-o,meritam sa fiu certata!
     

  3.  
    #12
    Membru Special Anna's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Craiova,Romania
    Age
    40
    Posts
    1,849
    Thanked
    109
    Rep Power
    1895
    Quote Originally Posted by bebe_amour
    de-acum incolo si eu o sa citesc litera cu litera...wallahi,eu chiar uitasem de aceste mentalitati,ca nu te asezi la masa fara paharul de vin...eu nu aveam niciodata alcool la masa,chiar crestina.asta e,am facut-o,meritam sa fiu certata!

    ce facusi bebika?imbatasi musafiri nouricai?
    rusinika
    acuma o sa ma gandesc mai bine la prajiturile tale...vreau sa fiu de fata cand le faci sa stiu eu ca nu plek acasa de n carari
    In the Name of Allah, the Most Beneficent, the Most Merciful.

     

  4.  
    #13
    Membru de onoare imanikka's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,162
    Thanked
    141
    Rep Power
    2202
    Quote Originally Posted by anna
    ce facusi bebika?imbatasi musafiri nouricai?
    rusinika
    acuma o sa ma gandesc mai bine la prajiturile tale...vreau sa fiu de fata cand le faci sa stiu eu ca nu plek acasa de n carari
     

  5.  
    #14
    Membru Special Anna's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Craiova,Romania
    Age
    40
    Posts
    1,849
    Thanked
    109
    Rep Power
    1895
    Quote Originally Posted by iman_elsayed

    razi u razi imanika draga da eu sunt ingrijorata.....bebele nostru e pusa pe nazbatii....daca din neatentie dadu la musafiri nouricai niste vin d-apoi sa toarne in loc de apa la mancarica niste vin....
    de asta cred ca e ea asa zambitoare mereuuu
    In the Name of Allah, the Most Beneficent, the Most Merciful.

     

  6.  
    #15
    Deosebit latifa's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    868
    Thanked
    0
    Rep Power
    905
    Cred ca si moare Bebe cand vede ce se mai rade pe seama ei.Parca-i vad fatuca de chinezoi............

    Si -apoi si tu Anna,nu stiu de unde le scoti Sa nu mai zic si de cantecelele tale de la Catalog Si mai vrei sa si doarma Rania.........
     

  7.  
    #16
    Membru de onoare imanikka's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,162
    Thanked
    141
    Rep Power
    2202
    Quote Originally Posted by anna
    razi u razi imanika draga da eu sunt ingrijorata.....bebele nostru e pusa pe nazbatii....daca din neatentie dadu la musafiri nouricai niste vin d-apoi sa toarne in loc de apa la mancarica niste vin....
    de asta cred ca e ea asa zambitoare mereuuu
    Annuka laso draga ca e mica si mai are multe de invatat. Bebika tot bebika ramane
     

  8.  
    #17
    moderator Saira's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,411
    Thanked
    156
    Rep Power
    2481
    Quote Originally Posted by anna
    ce facusi bebika?imbatasi musafiri nouricai?
    rusinika
    acuma o sa ma gandesc mai bine la prajiturile tale...vreau sa fiu de fata cand le faci sa stiu eu ca nu plek acasa de n carari

    Ce nu "percepusi" matale? zisei sa caut si eu reteta dar am citit numa' printre randuri....si mai era si paharul cu vin bagat in reteta! asta facui...apai,daca vii sa stai cu mine cat fac prajitura...oricum pleci pe n carari...ca te iau,si te-ntorc,si-ti povesteeesc...de te-mbeti cu apa rece...
     

  9.  
    #18
    moderator Saira's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,411
    Thanked
    156
    Rep Power
    2481
    Quote Originally Posted by anna
    razi u razi imanika draga da eu sunt ingrijorata.....bebele nostru e pusa pe nazbatii....daca din neatentie dadu la musafiri nouricai niste vin d-apoi sa toarne in loc de apa la mancarica niste vin....
    de asta cred ca e ea asa zambitoare mereuuu

    m-ai prins!de-asta sunt eu zambareata,ca-i mai trag un pic a maseluta... astaghfiroullah,ca incepui a vorbii tampenii!
     

  10.  
    #19
    moderator Saira's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,411
    Thanked
    156
    Rep Power
    2481
    Quote Originally Posted by latifa
    Cred ca si moare Bebe cand vede ce se mai rade pe seama ei.Parca-i vad fatuca de chinezoi............

    Si -apoi si tu Anna,nu stiu de unde le scoti Sa nu mai zic si de cantecelele tale de la Catalog Si mai vrei sa si doarma Rania.........


    bre?!?!sa-ti spui io de unde le scoate?simpluuuuuuuu...i facusem deja prajiturica si deja mancase...incepu alcoooooolul sa-si faca efectul...
    cat despre fata mea de chinezoi...hm....mai vorbim noi...sa vedeti bataie ce luati...una dupa alta hai,sa vad care vrea prima...dau si bonus,pe cuvant!
     

  11.  
    #20
    moderator Saira's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,411
    Thanked
    156
    Rep Power
    2481
    Quote Originally Posted by iman_elsayed
    Annuka laso draga ca e mica si mai are multe de invatat. Bebika tot bebika ramane

    razi tu,razi,harap alb,da' nu e rasul tau... adevaraul e ca "io" m-am prins de ce faceti voi ase cu moi...sunteti invidioase bre ca io mi-s tinerica si voi sunteti babute!
     

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •