Notices
 
Results 1 to 9 of 9
  1. Salemu alecom wa rahmatullah 
    #1
    moderator gabriela guettat's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Abu Dhabi, United Arab Emirates, United Arab Emirates
    Posts
    1,807
    Thanked
    289
    Rep Power
    1887


    Cu voia Bunului Allah subhanahu,pe 30 ianuarie 2011,ora 9.00(am) ora Romaniei,inshallah vor fi reluate conferintzele online,pe yahoo.mesenger.

    Fie ca Allah subhna wa ta ala sa ne binecuvantze!
     
     

  2. Urmatorii 6 au spus mersi lui gabriela guettat pentru acest subiect

    aiscia (01-26-2011), Aliye Alexia (01-28-2011), maryam (01-26-2011), munir (01-26-2011), ummraschid (01-27-2011), Yumna (01-27-2011)

  3.  
    #2
    moderator ummraschid's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Germany
    Posts
    1,144
    Thanked
    375
    Rep Power
    1221
    assalamu alaykum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

    AMIN la Du'a, surioara, jazakAllah khair wa barakAllahu fiki, Allah subhanahu wa ta'ala sa te rasplateasca pentru tot ce faci, abia asteptam, cu toatele, ziua de duminica...doar surorile, nu?...inshaAllah si noile surioare...si cine mai doreste, sa se inscrie aici?...




    "Doamne! Nu duce in ratacire inimile noastre, dupa ce Tu ne-ai calauzit si da-ne noua indurarea Ta, caci Tu esti Cel Darnic!"
    (Surat 'Al-'Imran:8)




     
     

  4.  
    #3
    Moderator yvette's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Alexandria - Egypt
    Posts
    820
    Thanked
    110
    Rep Power
    870
    Quote Originally Posted by ummraschid View Post
    assalamu alaykum wa rahmatu-llahi wa barakatuhu,

    AMIN la Du'a, surioara, jazakAllah khair wa barakAllahu fiki, Allah subhanahu wa ta'ala sa te rasplateasca pentru tot ce faci, abia asteptam, cu toatele, ziua de duminica...doar surorile, nu?...inshaAllah si noile surioare...si cine mai doreste, sa se inscrie aici?...
    da....şi eu m-aş înscrie, dar nu ştiu cum funcţionează qestia asta. Îmi esplică şi mie cineva???
    Thx!
    Noi am propus cerurilor, pământului şi munţilor sarcina de a purta povara Adevărului, dar ele au refuzat să o poarte şi le-a fost teamă de ea, însă s-a încărcat omul cu ea, căci el este tare nedrept [faţă de el însuşi] şi tare neştiutor
     
     

  5.  
    #4
    moderator ummraschid's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Germany
    Posts
    1,144
    Thanked
    375
    Rep Power
    1221
    Quote Originally Posted by yvette View Post
    da....şi eu m-aş înscrie, dar nu ştiu cum funcţionează qestia asta. Îmi esplică şi mie cineva???
    Thx!

    assalamu alaykum wa rahmatu-llahi wa barakathu,

    da-mi add pe yahoo mess inshaAllah si ne vedem pe urma acolo...totul este sa te aiba surioara Gaby sau fetele in lista, ca se dau invitatii pe urma, inshaAllah...




    "Doamne! Nu duce in ratacire inimile noastre, dupa ce Tu ne-ai calauzit si da-ne noua indurarea Ta, caci Tu esti Cel Darnic!"
    (Surat 'Al-'Imran:8)




     
     

  6.  
    #5
    Harnic Aliye Alexia's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Romania
    Posts
    121
    Thanked
    24
    Rep Power
    152
    As Salamu Aleykum, surioare, cred ca o sa particip si eu, dar o sa stau in banca mea, pentu mine este prima experienta de acest gen, laudabila desigur. Nu am mai intalnit niciodata asa ceva. Allah sa aiba in paza lui toti musulmanii, mai ales pe cei care lupta pentru libertatea lor in Egipt, tara rau incercata acum.
    Afla adevarul inainte de a invinui pe cineva
     
     

  7. As-Salaam Aleykum wa Rahmatullah wa Barakatu 
    #6
    Member Eman's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Alexandria ,Egypt( live in Dublin ) born in Onesti
    Age
    46
    Posts
    39
    Thanked
    17
    Rep Power
    0
    daca conferintele astea se fac regulat . va rog sa ne anuntati cu putin timp inainte sa stiu si eu sa fiu si eu prezenta. cind va fi urmatoarea conferinta in ce zi si la ce ora?

    Multumesc
     
     

  8.  
    #7
    Moderator yvette's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Alexandria - Egypt
    Posts
    820
    Thanked
    110
    Rep Power
    870
    Quote Originally Posted by eman View Post
    daca conferintele astea se fac regulat . Va rog sa ne anuntati cu putin timp inainte sa stiu si eu sa fiu si eu prezenta. Cind va fi urmatoarea conferinta in ce zi si la ce ora?

    Multumesc
    se tin duminicĂ incepand cou ora 9. Ora romaniei
    iti trebuie cont yahoo sau skype
    intra la profilul gabrielei guettat si gasesti acolo id-ul ei de yahoo, dĂ-i add la tine
    duminicĂ la 9 fii on line sau da un buzz gabrielei si te va invita in yahoo sa skype
    Noi am propus cerurilor, pământului şi munţilor sarcina de a purta povara Adevărului, dar ele au refuzat să o poarte şi le-a fost teamă de ea, însă s-a încărcat omul cu ea, căci el este tare nedrept [faţă de el însuşi] şi tare neştiutor
     
     

  9.  
    #8
    moderator Nadia's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Toronto, Ontario, Canada
    Age
    43
    Posts
    1,520
    Thanked
    107
    Rep Power
    1562
    As-Salaam Aleykum wa Rahmatullah wa Barakatu surioara Eman

    InshaAllah ti-am dat add pe Mess, sa putem discuta mai in detaliu despre aceste conferinte.

    ãä ÞÈáå ãä íÍãá ÍíÇÊí Ýí íÏíå
     
     

  10.  
    #9
    Member Eman's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Alexandria ,Egypt( live in Dublin ) born in Onesti
    Age
    46
    Posts
    39
    Thanked
    17
    Rep Power
    0
    Quote Originally Posted by yvette View Post
    se tin duminicĂ incepand cou ora 9. Ora romaniei
    iti trebuie cont yahoo sau skype
    intra la profilul gabrielei guettat si gasesti acolo id-ul ei de yahoo, dĂ-i add la tine
    duminicĂ la 9 fii on line sau da un buzz gabrielei si te va invita in yahoo sa skype
    Multumesc Yvette. Allah subhanahu wa ta'ala sa te rasplateasca .inshaAllah o sa fiu si eu prezenta.
     
     

Thread Information
Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

 
Bookmarks
Bookmarks
 
Posting Permissions
  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •